Ohio Athletic Compenzation prechádza znepokojujúcou aktualizáciou reformy zníženia hmotnosti

11. januára 2017-Blugrassmma uvádza, že táto politika bola teraz zrušená, ako aj profesionálov, ktorí súťažia na karty pro-Am, sa môžu vyhodnotiť v deň predtým s druhým vyhodnotením v Deň bojov s obmedzeniami presne toho, koľko je možné získať váhu.

________________________________________________________

Keď regulátory bojových športov obrátia na služby na nebezpečenstvo spojené s rýchlym rezaním extrémnej hmotnosti, reakcia na koleno je potrebné, aby ste presne vyhodnotili INS, s bojovníkmi, ktorí sú pri ich váženej hmotnosti.

Keď konverzácia dozrieva s lekármi, ako aj s ostatnými zúčastnenými stranami, ktoré dostanú tabuľku, tento koncept je zastavený mŕtvy v jeho stopách. Dôvodom je to, že bojovníci v niektorých prípadoch vyžadujú, aby boli zabezpečení od seba. Mnoho bojovníkov sa bude uchýliť k rýchlym metódam strihania extrémnej hmotnosti, aby sa váha zvýšila, namiesto toho, aby boli penalizovaní za chýbajúcu váhu alebo priamo zastavené v konkurencii. Inými slovami, vážia sa hlboko dehydratáciou. Do tej miery, že provízie umožňujú týmto metódam požiadavku športovcov značný čas na správne opätovné hydratáciu pred konkurenciou, takže presný rovnaký deň vyhodnotí Ins (bez požiadavky na hydratáciu) ako štartér.

Zdá sa, že atletická komisia v Ohiu, bohužiaľ, odišla proti zrnu a zavedená presne v ten istý deň váženia.

Bluegrassmma.com sa uvádza nasledovne:

________________________________________________________

Atletická kompenzácia v Ohiu zaviedla novú politiku váženia, ako aj určite zvýši obočie medzi komunitou MMA.

Kompenzácia zaslala dnes e-mail, v ktorom sa uvádza, že profesionáli, ako aj amatérski bojovníci budú teraz musieť zvážiť záchvaty v ten istý deň svojej udalosti. Nižšie sme získali kópiu e -mailu:

„Nová politika sa bude umiestniť na miesto od 1. júla 2016. Všetky váženia zmiešaných bojových umení sa uskutočnia v deň podujatia. To zahŕňa všetky udalosti Pro Am. Vábe môže začať už o 10:00 v deň udalosti. To sa nevzťahuje na kartu všetkých odborníkov. “

Na vyhlásenie sme oslovili výkonného riaditeľa OAC Bernie Profito:

Stále je veľa času na to, aby sa konkurent opätovne hydratoval, ako aj na kartách Pro Am, zvyčajne existujú iba 2 až 3 bojové zápasy, ktoré ovplyvňujú 4 až 6 bojovníkov.

Ak má konkurent problém s touto politikou, môže stratiť veľkú váhu a bojovať proti príslušnej váhovej triede.

Ak sa bojovníci vybrali, aby nebojovali, od tohto by sa mohli v skutočnosti vystavovať riziku tak, že aj veľkú váhu. Nezaujíma nás, čo robí Kalifornia. Cítime, že čím skôr je niekto dovolený vážiť oveľa väčšiu váhu, ktorá môže pridať pred ich zápasom. Existuje problém s znížením hmotnosti, ako aj v prípade, že ho možno napraviť na začiatku profesie bojovníka, môže tohto konkurenta dať do bezpečnejšej atmosféry do budúcnosti.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

Toto je pochybná metóda problému s rýchlym rozrezaním hmotnosti. Vyššie uvedené vyhlásenie naznačuje, že kompenzácia stále predpokladá, že bojovníci budú dehydrovaní pri váhe, ako aj tvrdenie, že je „dostatok času na opätovné hydratáciu konkurenta“, pričom presný deň hodnotia INS, ktorý nie je lekársky správny.

Zatiaľ čo skoršie hodnotenie Ins môže motivovať oveľa extrémnejšie škrty, tiež poskytujú bojovníkov oveľa viac času na rehydratáciu. Do tej miery, že kompenzácia potrebuje presný deň, vyhodnotiť, že je potrebné, aby regulačné orgány boli ostražité, aby ste zaručili, že všetci športovci sú tiež zvlhčení, zatiaľ čo na váhe, pretože na telo nie je dostatok času, ako aj oveľa dôležitejšie, mozog na rehydratáciu za jeden deň . Bojovníci, ktorí sú ustanovení dehydratovaný, majú zvýšenú možnosť poranenia svalového lyžovania, poranenia mozgu a smrti.

Komisia nemôžu zavrieť oči pred nebezpečenstvami oboch extrémnych škrtov, ale aj športovci, ktorí súdrni dehydratovali. Zdá sa, že služba Ohio chýba druhá časť rovnice.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook

Páči sa ti to:
Ako načítanie …

Súvisiaci

Moheganské oddelenie atletickej politiky implementuje zníženie hmotnosti reforma 4, 2016 v „reforme zníženia hmotnosti“
Pennsylvánia zavádza program reformy na zníženie hodnoty na základe reformy konkurencie založené na kompozícii konkurencie 16, 2018 v „Pennsylvánsky bojový športový zákon“
Po smrti konkurencie One Majstrovstvá spôsobuje prísne reformy reformy 23. decembra 2015 v „reforme zníženia hmotnosti“

Leave a Reply

Your email address will not be published.