Sobota po pretekoch-Burritos, ako aj lievikový koláč

Sobotný večer sme sa uspokojili s niektorými dobrými priateľmi v blízkom oktoberfeste. Predtým, ako sme odišli, som sa občerstvila na nejakej mrkve, pretože som celý deň nejedol zeleninu!

A niektoré Pita Chips.
Moje najnovšie videá

Deň maratónskeho tréningu 2
Marathon Training Journal Day 2. RuneAtrepeat.com

Viac videí

0 sekúnd po 1 minúte, 45 sekúnd

Nahor
Neortodoxná kniha, ako aj hodnotenie Netflixu
07:28

Živý
00:00
08:21
01:45

Na večeru som poháňal celé chipotle burrito … vlastne to bol môj prvý chipotle burrito (vyskúšal som len misku skôr) a očakával som, že sa zmení môj život, nie. Predpokladám, že nemôžete zápasiť s Pepe’s Burritos z Pico (moje rodné mesto).

Chápete, čo je čudné … jedol som celé burrito, plus pár Benových hranoliek, rovnako ako nebol príliš plný (chápete pocit, ktorý zvyčajne máte po jedle celého burrita!). Nie, nebolo vôbec plné. Nechápte ma zle, bol som plný, ale len pohodlne plný. Trochu ma znepokojovalo, je moje brucho natiahnuté aj z veľkého množstva jedla alebo čo? Predpokladám, že moje telo verilo, že množstvo jedla bolo v poriadku?!

Keďže to bol Oktoberfest, nepil som však, cítil som, že je potrebné tvoriť pre tých stratených kalórií alkoholu na hranolkách Ben, ako aj pre tento lievikový koláč.

Predtým, ako sme odišli, som tiež vyskúšal tieto lupienky, ktoré mi True North poslal pred Belize. Veril som, že sú dobrí! Ale Ben (ktorý má rád Cranberry) želal sušienka, ktorá bola oveľa slanejšia ako sladká. Skontrolujte tie brusnicové kúsky!

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.