Tangent utorok Ameriky

1. Zobudil som sa dnes ráno z najživšieho sna! Je to čudné, keď vstanete zmätení, ak to bol skutočný život alebo čo?!

Vo svojom sne som žil v byte s niekoľkými mojimi kamarátmi z vysokej inštitúcie a začal som sa nalievať, keď sme kráčali dovnútra. Takže, môj kamarát Jen sa vrhol tak dobre, ako padol, potom sa moji psi uviazli v bráne. Tak náhodný. V tomto bode som s ňou nehovoril
Moje najnovšie videá

Potom bola preč – recenzia knihy
Skvelé počúvanie – kniha, ako aj séria hodnotenia podcastov
Potom ju preč Lisa Jewell – ponúkaná na Audible, Amazon alebo kdekoľvek sa predáva knihy.

Je „potom bola preč“ skvelé počúvanie? Tu je moja recenzia!

Ak chcete získať oveľa viac recenzií, odkazy a odporúčania skontrolujte runEatrepeat.com

Viac videí

0 sekúnd po 4 minútach, 20 sekúnd

Nahor
Zlatý retriever si neberie pilulky!
02:19

Živý
00:00
08:21
04:20

2. Podľa môjho newyorského maratónskeho tréningového plánu sa očakávalo, že budem bežať 3 míle rýchlosťou 8:03. Zohrial som 1 míľu rovnako ako 7:59, 8:23, odpočinok od smrti, 8:00.

Je ťažké robiť tempo alebo dlhú rýchlosť, keď tu pracujete, pretože to nie je ploché. Mám jednu cestu, že tento 1/2 byt, rovnako ako 800 rokov, avšak čokoľvek, čo je náročné navigovať.

3. Mal som vajcia, ako aj alternatívny bagel na raňajky.

Vedeli som veľmi nízko na mandľovom masle, takže som v nedeľu kúpil AB, PB, CB Target. Áno, v Trader’s Joe’s nie je to také skvelé. Dovoľte mi diskutovať s vizuálnou pomocou… (Zdroj: Monica’s Tragic Picture Scructition Scvity)

4. Pravda TV Talk – Nerozumiem, prečo je Jacqueline tak zmätená, že už nie je Teresinom kamarátom. Hovoriť s ňou je také frustrujúce. Rovnako ako keď urobila kopu v Skinnygirl – ktorá prešla cez líniu. (Zdroj)

Povedal som si, že sa nebudem pozerať na skutočné manželky v NY v tejto sezóne, ako aj posledná epizóda ma zavesila. Chápem, že chcú drámu pre televíziu, ale rád sa pozerám na všetkých, ako aj online báječné, elegantné životy. Nemusia bojovať, aby som sa pozeral!

5. Včera som sa prostredníctvom Twitteru zúčastnil prieskumu Twitter a s otázkou: „Skontrolujte si blogy v telefóne alebo v počítači?“ Prekvapivo to bol asi 60% počítač, 40% telefón.

Pýtam sa, pretože pracujem v niekoľkých aktualizáciách, aby som RER, rovnako ako bol zvedavý, či mnohí z vás skontrolovali prostredníctvom telefónu, nevidíte moju hlavičku, ako aj karty stránok!

Otázka: Stále hovoríte so svojimi priateľmi s vysokou inštitúciou?

Skontrolujete blogy v počítači alebo v telefóne?

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.