Hádajte, kto nenávidel našu veľkonočnú tradíciu?

Ahoj! potešená (oneskorená) Veľká noc !! aký bol tvoj víkend? Svoj deň som začal krátkym behom pred pečením a prípravou na denné slávnosti. Páčilo sa mi séria biblických sérií History Channel, takže sa cítim obzvlášť duchovná táto Veľká noc. Minulý týždeň som v Jeruzaleme v Jeruzaleme nechal modlitbu Lil a mám v úmysle čoskoro získať nejakú podporu.

(šaty z fabletiky)
Moje najaktuálnejšie videá

Deň maratónskeho výcviku 3
Deň maratónskeho výcviku 3

Viac videí

0 sekúnd po 51 sekundách

Nahor
Cestovanie Jane Review
08:01

Živý
00:00
08:21
00:51

Možno mi Boh posiela správy vo forme tejto mačky, ktorú som našiel na svojom behu. Možno je to moja Veľkonočná mačka?! Môžem si ho nechať?

Urobil som aktualizovanú verziu ananásovej soufflé PB Fingers pomocou ingrediencií, ktoré som mal/snažil som sa urobiť trochu zdravšie. Využil som šancu, ale vyšlo to vynikajúce!

Po behu, jedle a pečení som zamieril do domu môjho brata, aby som sa bavil. Moje SIL vyrobilo celú šírku chutného jedla. Priniesol som šalát a ananásový soufflé. A mohli byť k dispozícii pre dospelých. (Odovzdal som šunku svojmu bratovi, pretože som to nechcel a bol rád: „Prečo si vôbec niečo dostal?“ Odpovedal som: „Neviem, práve som dostal niečo zo všetkého …“ Naozaj nejem červené mäso alebo šunku oveľa viac ako ja.)

Nerobte si starosti, dostal som veľa bielkovín vo forme vajec! Niektoré z nich vlastne neboli čokoládové vajcia!

Veľmi sa mi páči tvrdé vajcia a devilované vajcia a vajcia na vajciach na vajciach. Takže som sa tešil z partia.

Tiež som mal nejakého králika, s láskavým dovolením koša, ktorú ma moja mama urobila. Mamičky sú najlepšie.

Potom, čo sme jedli, nastal čas na náš druhý výročný lov vajíčok Confetti. Minulý rok moje SIL urobilo veľa konfetových vajíčok a skryli ich s niektorými pravidelnými. Spočiatku som si neuvedomil, že ich chcete nájsť a rýchlo ich rozbiť na niekoho. Najprv som bol napadnutý.

Tento rok som však bol pripravený. Zmenil som sa, pretože som očakával, že padnem a nechcel som to urobiť v šatách. Naozaj je to neuveriteľne priateľské a neškodné. Ale zábava !!!

Nemal som kôš, takže som musel improvizovať. Našiel som niekoľko vajíčok s mincami v nich!

Jeden z nás si nemyslel, že je to zábava. Môj brat držal MJ počas lovu a kedykoľvek niekto rozbil vajíčko na hlavu, hneď sa ho pokúsila vyčistiť. Nebola potešená, keď niekto prišiel a hodil na neho oveľa viac konfiet.

Môj otec dokonca hral!

Moja mama, brat a obľúbený malý človek.

Otázka: Čo bolo najlepšie, čo ste urobili alebo jedli tento víkend?

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.