Hráč a kulturista vchádza do baru … kto používa steroidy?

od Matt Weik

Je to bar v telocvični alebo bar ako „Je to 5 hodín niekde“ typu baru? Úprimne, koho to zaujíma? V každom prípade je tento príbeh, ktorý sa chystám zdieľať, skutočný vtip. Stačí sa to tak, že je medzi hráčom Fortnite, Turnerom „Tfue“ Tenneyom a nikto iný ako veľmi stanovený IFBB Pro Bodybuilder, Greg Doucette.

Prisahám, niekedy je náš priemysel taký hlúpy, že ma rozosmieva a zároveň si potratí hlavou. V prípade, že ste sa nedodržali v priemyselných správach, zdá sa, že Greg Doucette tu berie veľa tepla neskoro, aby predniesol hlúpe komentáre (alebo skôr vyjadruje svoj názor). Ale sú tu len nejaké veci, ktoré si nemôžete vyrovnať, a veci, ktoré tu vychádzajú z Gregových úst neskoro, sú čisté komické zlato.

Pre záznam, neviem ani z týchto chlapcov, takže v boji nemám psa (môžeme to dokonca povedať, alebo všetky snehové vločky začnú protestovať a nepokoje o práva ?). Nemám nič proti týmto chlapcom, pretože je ťažké ich rozbiť, keď som sa s nimi nikdy nestretol alebo nehovoril. Ako už bolo povedané, musím položiť otázku. Myslí si niekto iný, že Greg Doucette znie ako Gilbert Gottfried, hlas papagája v Aladdine?

Takže, kde je hovädzie mäso?
Wendy’s má nízko hovädzie mäso kvôli nedostatkom spôsobeným celým týmto koronavírusovým neporiadkom, v ktorom sa nachádzame, takže Greg Doucette sa rozhodol, že niekoho drží pivo, aby mohol priniesť hovädzie mäso. Po prechádzaní niektorými videami Greg’s YouTube je zrejmé, že, rovnako ako mnoho iných, robí celý typ obsahu „Natty alebo nie“. Z väčšej časti tomu nevenujem žiadnu pozornosť, pretože je celkom jasné, kto je a kto nie, ak viete, čo hľadať.

Ale Greg vyšiel na končatinu a povedal, že by vsadil svoj život, môj život, život, život vašej mamy, život vášho prvého narodenia, život vašej babičky a každého, koho viete, že transformácia Tfue sa dosiahla pomocou anabolických. Whoa whoa whoa. Hráč sa dostane na šťavu? Povedz, že to tak nie je?! Ale vážne, koho to zaujíma, aj keď to urobil? Čo na tom záleží? Nevidel som však nič, kde by Tfue spájal jeho výsledky, aby som sa dostal iba na prirodzenú cestu.

Žiadny trestný čin, ale videli ste Tfueovu transformáciu?
Nie som tu, aby som zaklopal Tfue a jeho novú postavu. Kamarát je hráč – prečo by sa mu záležalo na tom, koľko svalov má na svojom ráme? Nie je to ako Tfue a povedal, že sa chystá naskočiť na pódium vedľa Grega Doucette a jeho zadku. Tfue je jednoducho väčší malý chlapík (ak to dáva zmysel?).

Opäť neklopujem Tfue trochu. Myslím si, že jeho nová transformácia vyzerá dobre a som rád, že sa teší z telocvične a vidí výsledky z jeho tvrdej práce. Spomenul, že jesť lepšie a že v váhovej miestnosti je vážnejší. dobre pre neho! Tlieskam mu.

Tiež tlieskam Tfue za jeho nasledovanie. Holy Snap, Crackle, Pop, Rice Krispies – Táto mačka má na Twitch viac ako 5,5 milióna sledovateľov Instagramu a viac ako 8,5 milióna sledovateľov. Čo čo?! A tu mi moja mama povedala, keď som bol mladší, že videohry zhnili môj mozog a nemôžete zarobiť peniaze hrať hry celý deň. Sakra … mýlila sa! Táto detská banka Making Bank a má obrovské pokračovanie a vplyv iba na hranie videohier! To ma takmer chcem kúpiť tento druhý herný systém.

S tým, čo bolo povedané, ja (osobne) neverím, že Tfue použil Anabolics na dosiahnutie svojho nového vzhľadu. Toto je len môj názor a vy (ako Greg Doucette) si myslíte, že sa mýlim s mojím názorom, ale jednoducho to nevidím.

Trochu sa vrátime autobusom. Pamätáte si, keď ste prvýkrát začali cvičiť? Po niekoľkých mesiacoch ste pravdepodobne zistili, že ste si dali nejaké prírastky peknej veľkosti (pokiaľ ste nemali pieskové tréningy). Môžete nazvať tieto zvýšenia štíhlej svalovej hmoty „noob zisky“ alebo akýkoľvek vtipný termín, ktorý máte radi, že ste ho priradili. Ak ste ešte nevideli Tfue’s pred a po obrázkoch, na jeho východiskovom bode bol zábradlia.

Ako by ste mali vedieť s kulturistikou, všetko je o dyme a zrkadlách. Keď Tfue urobil svoje vyvrátené video Gregovi Doucette, bol v tričku, vďaka ktorému vyzeral rovnako malý ako jeho pred obrázkom. Tfue nie je veľký frajer. Avšak so správnym osvetlením, čerpadlom a pravým uhol sa môžete prinútiť vyzerať celkom visk. A nie, nemyslím si, že by bol obrázok photoshopovaný. Pravdepodobne mal veľa fotografií a vybral tú najlepšiu. Nie je to nič iné ako to, čo robí akýkoľvek iný ovplyvňovač fitness v tomto odvetví každý deň. A väčšina z nich je na omáčke, tak prečo Greg vyberá hráča všetkých ľudí?

Ak ste boli chudým vole, viete, čo môže urobiť aj malá veľkosť s vzhľadom vašej postavy. Ak máte malé zápästia a podobne, pridanie akejkoľvek malej veľkosti do vašich rúk spôsobí, že vyzerajú zdvihnuté. Tfue bol tiež štíhly na začiatok, takže so zvýšením veľkosti svalov je schopný predviesť nejaké celkom dobré VASkularita kvôli jeho štíhlosti. V mojej knihe a mojich očiach je jeho vzhľad 100% dosiahnuteľný ktokoľvek, ak vloží čas a sú oddaní.

Mýlim sa?
Čo mi tu chýba? Tfue vyzerá ako dieťa, ktoré si užíva biť do telocvične. Nie je vonku, aby bol kulturistom a súťažil na pódiu – sakra, zarába príliš veľa peňazí hrania videí, aby sa dostal cez toto mučenie. Zarába viac peňazí ako pravdepodobne každý kulturista, ktorý v súčasnosti konkuruje (a viac ako väčšina z nich kombinovala!).

Čo si na to myslíš? Myslíte si, že Tfue užíval anabolických, aby dosiahol svoj nový vzhľad, alebo si myslíte (ako ja), že to urobil prirodzene? Dajte nám vedieť v komentároch.

Leave a Reply

Your email address will not be published.