Arnold Schwarzenegger nie je našim lídrom v priemysle

od Matta Weik

Vyrastal a videl Arnolda Schwarzeneggera vo všetkých časopisoch a filmoch, bol trochu môj idol. Skutočnosť, že človek by mohol prísť do Spojených štátov, v podstate s ničím, a stať sa tým, čo má dnes, je skutočne americkým snom.

Napriek tomu, medzi politikou, záležitosťami a jeho morálnymi vyhláseniami, je podľa môjho názoru, že Arnold Schwarzenegger nie je našim lídrom v tomto odvetví, ako mnohé mysleli už roky.

Čo sa stalo so starým Arnoldom Schwarzeneggerom?
V priebehu rokov sme boli svedkami oveľa viac a oveľa viac vecí týkajúcich sa Arnolda, ktoré zvýšili obočie. Toto je muž, ktorého sme si pozreli na veľkej obrazovke, je názov domácnosti, urobil všetko od streľby robotov tvárou v tvár po hraní rolí, vďaka ktorým sa deti chichotali a smiali sa. Potom sme ho považovali za guvernéra Kalifornie.

Prostredníctvom toho všetkého urobil Arnold Schwarzenegger to, čo chcel, a pracoval pre všetko, čo urobil vo svojej profesii – vrátane toho, že je jedným z najväčších kulturistov, ktorí kedy žili.

Teraz si nie som istý, či zostať v interiéri za posledný rok ovplyvnila jeho psychiku alebo či je teraz úplnou politickou a vládnou bábkou, ale starý Arnold je jednoznačne preč.

O čom hovorím?
Videl som nedávny rozhovor, v ktorom Arnold Schwarzenegger hovoril o pandémii a jeho pocitoch o ľuďoch, ktorí nemajú masky, ani nedostanú vakcínu. Urobil niekoľko pekných výstredných poznámok a, úprimne povedané, stráca veľa fanúšikov (vrátane mňa).

Pozrel som sa na komentáre z jeho príspevkov v oblasti sociálnych médií a on bol vyhodený doľava a doprava. Ale tu je to, čo povedal alebo nepovedal v rozhovore, ktorý ma zmenil môj názor na Arnolda.

Tu sú moje štyri hlavné body:

1. „Zaskrutkujte svoju slobodu“

V rozhovore, ktorý urobil Arnold Schwarzenegger, hovoril o ľuďoch, ktorí nosia/nemajú masku a očkujú sa, a ak to porušuje ich slobodu. Verí, že to tak nie je. Ale zaskrutkujte moje slobody? Naozaj? Je to ten istý muž, ktorý odišiel z Rakúska, aby prišiel do Spojených štátov za slobodu a jeho schopnosť vybudovať kariéru, a tento pokrytec mi chce povedať, aby som „zaskrutkoval svoju slobodu?“ Prešli sme od všetkých, ktorí boli v súlade s „dvoma týždňami, aby sme zastavili šírenie“, doteraz viac ako rok do roku, a ľuďom sa nebudú povedať, čo by mali a nemali by robiť. Každý sa vracia do svojho normálneho života a už nežije v strachu. Títo politici nemajú plán a vakcína nie je riešením, napriek tomu chcú naďalej tlačiť obavy do mozgu Američanov.

Prepáčte, ale kto si myslí, že je Arnold? Keby to nebolo pre slobody, ktoré tu máme v Amerike, stále by v Rakúsku nebol rovnakým zubom. Dollar Home V týchto dňoch. Amerika mu poskytla všetko, čo má dnes, a chce sa nám sať a povedať nám, aby sme poskakovali našu slobodu? Gtfo.

Pre začiatočníkov nie sú vakcíny a masky zákonom. Vo svojom rozhovore porovnáva vakcíny a masky s prevádzkou červeného svetla. Horenie červeným svetlom je proti zákonu – nedokážete nosiť masku alebo očkovanie nie je. Existuje obrovský rozdiel, ktorým Arnold jednoznačne nerozumie.

2. Ste schmuck za to, že nenosíte masku

Hej, ak nenosíš masku, si Schmuck. Áno, dobre, Arnold. Posaďte sa a relaxujte. Myslím, že keď vaša herecká profesia vyschne, musíte sa obrátiť na politiku, aby ste dostali zaplatené. Jeho rozhovor znel, akoby Demokratická strana napísala celú vec, podala mu ju a povedala mu, aby sa držal scenára (aj keď je „republikán“).

Skutočnosť, že Arnold Schwarzenegger nazýva ktokoľvek za Schmuck za to, že nenosil masku, je veselá. Je to ten istý muž, ktorý podvádzal svojho partnera so svojím hospodárením a mal s ňou dieťa. Prepáč ah-nold, si Schmuck. Vtedy sme nemali masky, ale mali sme kondómy – len povedzte.

3. Nehovoril o zdraví a cvičení

V čase, keď sa ľudia musia zamerať na svoje zdravie a kondíciu, sa Arnold Schwarzenegger rozhodol hrať politiku. Mohol vysvetliť, že obezita a nedostatok vitamínu D sú rizikovými prvkami pre Covid a že ľudia sa musia oveľa viac zamerať na zlepšenie svojho zdravia. Ale neurobil. Namiesto toho bol jedným z veľkých hovoriacich bodov pre masky a vakcíny. Viete, látkové masky, ktoré chcú, aby ste to nosili, keď kýchate, môžete vidieť, že všetka táto škaredosť prechádza najlepšie cez vzduch a do vzduchu. Ale hej, očakáva sa, že to pomôže chrániť ľudí, však? Nasledujte vedu. Lol.

Napriek tomu sme s ľuďmi, ktorí dostávajú, šíria sa a umierajú od Covid, ktorí sú úplne očkovaní. Nevidí nikto iný problém s tým? Získanie experimentálnej vakcíny, ktorú nikto nepozná vedľajšie účinky, a stále môžete dostať, šíriť a zomrieť na vírus. Takže naozaj, aký to má zmysel? Môže to pomôcť vyhnúť sa smrti, ak dostanete vírus, pravdepodobne, napriek tomu ste už mali na začiatku viac ako 99% mieru prežitia.

ZískanieVakcína by mala byť osobnou voľbou medzi vami a lekárom. Nie som anti-vax alebo pro-vax, som predbežná a zdravý rozum. Ľudia s vakcínou a bez neho ochorejú, tak prečo vložiť do môjho tela cudziu látku? Ak ste starší alebo ste imunokompromizovaní, v každom prípade by ste to mali pravdepodobne získať. Ale ak by ľudia venovali oveľa väčšiu pozornosť svojmu zdraviu, mali by sme dokonca tento rozhovor?

4. Nehovoril o imunite

Arnold Schwarzenegger opäť mohol hovoriť o imunite a účinných spôsoboch, ako pomôcť zvýšiť imunitný systém. Toto je „pán Zdravie “Späť v deň a v rozhovore nehovoril o zdraví a kondícii ani o tom, ako sa zlepšiť.

Toto je muž, ktorý všade jazdí na bicykli, má domácu telocvičňu veľkosti komerčnej telocvične a údajne zje mimoriadne čisté. Napriek tomu mlčal, keď mohol použiť platformu na podporu zdravia a zvýšenie imunity. Zaujímalo by ma prečo? Možno preto, že mu bolo povedané, čo povedať? Hmm.

Celkovo nie som v poslednej dobe ohromený Arnoldom Schwarzeneggerom. Jeho neustály nezmysel a politický tlak odvádzajú z toho, čo bolo kedysi najmocnejším človekom v kulturistike, zdraví a kondícii.

Leave a Reply

Your email address will not be published.