4 stoličky na stole (ktoré vás nezíska vaši spolupracovníci)

Možno ste už počuli, že kumulatívne sedenie bolo spojené so zvýšeným nebezpečenstvom rakoviny hrubého čreva, srdcových chorôb, ako aj s cukrovkou 2. typu . Rovnako ako ste si tiež mohli vyskúšať, že stojace stále nie je pre vás také skvelé. Čo je teda verný kancelársky pracovník? Aby ste zabránili nebezpečenstvám zdravia a wellness, ktoré sú spojené so sedavým, skúste ho zmeniť s jednou z týchto alternatív stoličky. Budete sa môcť zamerať na svoju prácu, pričom sa budete starať o svoje telo – a dokonca aj po ceste zbavte niekoľko ďalších kalórií.

Cvičebná guľa

Pochopili ste tie žiarivé sféry cvičenia, ktoré vidíte vo fitnescentre, sa môžu využiť aj ako stolička? Na rozdiel od konvenčnej stoličky, cvičebná sféra vás povzbudzuje, aby ste sa zapojili do svojho jadra, aby ste zostali vyvážené. Jemné skákanie môže byť zábavnou metódou, ktorá vás udrží pod napätím a zameriava sa na vašu prácu. Výber rozmanitosti od približne 20 dolárov za ľahkú guľu až do približne 150 dolárov za niečo oveľa stabilnejšie s podporou chrbta.

Cyklistický stôl

Ak ste cyklistickým ventilátorom, pre vás môže byť prenosná sada pedálov. Gadget na bicykli v stole vám umožňuje pracovať na nohách pri sedení pri stole, čo by mohlo mať za následok zdravší a oveľa efektívnejší. Výskumná štúdia z University of Iowa objavuje pracovníkov, ktorí veľa šliapali vo svojich stoloch, oveľa pravdepodobnejšie oznámili chudnutie, zlepšili sa koncentrácia počas práce, ako aj menej chorých dní ako kolegovia, ktorí šliapali menej alebo nepedali pedáli Všetko.

Stojaci

Aj keď výskumná štúdia ukazuje, že len stojace sa nezbavuje všetkých potenciálne nepriaznivých výsledkov zdravia a wellness, že je sedavý, má výhodu oproti sedeniu v stoličke: Už ste hore! Stojace stoly sú oveľa priaznivejšie pre pohyb – môžete pochodovať na miesto, natiahnuť si nohy alebo robiť kolo okolo kancelárie, aby ste tok krvi. Rovnako ako nemusíte pracovať v elegantnej kancelárii, aby ste sa dostali do tohto trendu. Toppers, ktoré vyrábajú police pre váš počítač, klávesnicu a oveľa viac, môžu zvýšiť dennú pracovnú stanicu za približne 40 dolárov.

Bežecký mlyn

Táto prémiová alternatíva je Gold Basic pre presun v úlohe – umožňuje vám získať kroky a odpovedať na e -maily v rovnakom čase! Jedna výskumná štúdia okrem toho, že sa vás pohybuje, ukazuje, že stoly na bežiacom páse môžu dokonca zvýšiť produktivitu. Takže ako presne presvedčíte manažéra, aby pre vás získal? Urobte z toho skupinovú výhodu. Pracovníci v spoločnosti Kimberly-Clark, zákazník spoločnosti Fitbit Group Health and Wellness, si môžu rezervovať čas na stoloch spoločného pásu v ich sídle Irving, TX, kde je jeden z bežiacich pásov pre každého siedmich zamestnancov.

Všetko sa nestratí, ak sa stále objavíte s rutinnou starou stoličkou. Môžete skĺznuť v schodoch tým, že sa vydáte na dlhú cestu do priestoru alebo kúpeľne, alebo začať pozývať spolupracovníkov na prechádzky stretnutia namiesto rezervácie seminára. Rovnako ako výskumná štúdia ukazuje, že fidgeting – zatiaľ čo nie je náhradou za chôdzu alebo rutinné cvičenie – tiež prispieva pozitívne k vášmu všeobecnému kardiovaskulárnemu zdraviu. (Pozrite sa na 13 ďalších metód, ako sa aktívne aktívne pri stole.)

Hľadáte to zintenzívniť? Presne objavte, ako Fitbit Group Health and Wellness môžu pomôcť vášmu podnikaniu založiť úspešný wellness program, zvýšiť zdravie a zdravie pracovníkov, ako aj šťastie, ako aj vylepšiť spodný riadok.

Táto informácia je určená iba pre akademické funkcie, rovnako ako nie je určená ako náhrada za lekársku diagnostiku alebo liečbu. Tieto informácie by ste nemali využívať na diagnostiku alebo liečenie problému alebo stavu zdravia a wellness. Pred zmenou stravy, zmenou spánkových návykov, užívaním doplnkov alebo začatí novej rutiny fyzickej zdatnosti vždy skontrolujte so svojím lekárom.

Emma Leyton

Emma Leyton šíri slovo o zdravom živote pre zdravie Fitbit Group. Emma, nadšenca všetkých vecí spojených so zdravím a wellness a wellness, má nadšenie pre wellness v pracovnom prostredí, ako aj presne to, ako to pozitívne ovplyvňuje životy ľudí. Môžete objaviť jej dochádzanie po celom chodníku, prevádzkovať kopce San Francisca, pečie ružičkové klíčky v jej rúre, ako aj miešanie smoothies v jej vitamixe.

Leave a Reply

Your email address will not be published.