Bežecké topánky – mali by ste otáčať rôzne páry ??

Ahoj! Z návštevníka som dostal vynikajúce obavy z môjho posledného telefonického hovoru o otázkach, ale nedokázal som na ňu odpovedať, pretože presne to, ako sa rýchlejšie prevádzkuje, trvalo veľa času.

Takže, poďme o tom teraz …
Moje najnovšie videá

Deň maratónu 5. Deň 5
Marathon Training Running Blog – Run Eat Opakovanie. Deň tréningu 5.

Viac videí

0 sekúnd po 4 minútach, 34 sekúnd

Nahor
Deň maratónskeho výcviku 3
00:51

Živý
00:00
08:21
04:34

Bežíte obavy o svojho monikána: „Nosíte viac ako jednu bežeckú obuv? Otočíte ich? “

Áno. Práve teraz mám dva páry bežeckých topánok, ktoré otáčam – Mizuno Wave Hitogami je moja dlhšia bežecká topánka, ako aj vlna Ekiden je moja kratšia obuv na diaľku (relatívne povedané). Myslím na hitogami moju topánku „go-to“, ako aj na úpravy sekundárnych obuvi niekedy na základe mojej preferencie.

Prečo otáčať bežecké topánky? Rôzne bežecké topánky sú navrhnuté na rôzne účely. Jedna topánka môže byť vyrobená ako stabilita a ponúka viac vankúša na dlhšie najazdené kilometre. Ešte jeden môže byť ľahší a tiež vyrobený kratší a rýchlejší vzdialenosť. Aj keď môžete nosiť buď topánku pre akýkoľvek druh tréningu, je pekné nosiť tú najlepšiu topánku pre konkrétnu vzdialenosť/cvičenie.

Vo svojej najľahšej topánke nemôžem bežať super na veľké vzdialenosti, pretože v mojich behoch nie je vankúš, pretože to začína ublížiť kolená skôr. Takže aj keď je príťažlivé bežať stále v najľahšej topánke, nie je to skvelý nápad.

Identifikujte klasifikáciu, ktorú je topánka-stabilita, neutrálna, ľahká, rasová plocha, ako aj to, čo vám môže pomôcť posúdiť, aký typ behov/tréningov ju môžete nosiť.

Tiež som skontroloval, že zmena vašej topánky môže pomôcť predchádzať zraneniam. To je odvtedy, čo jeho zmenenie mení napätie v konkrétnych svaloch/tkanivách vašej nohy.

Musíte otáčať bežecké topánky? Nie, vôbec nie. Začal som len meniť svoje topánky pred dvoma rokmi, ako aj od chvíle, keď mi bežecká obuv posielala topánky. Nerozumiem, či by som bol schopný zaplatiť za niekoľko párov, ako aj druhy bežeckých topánok! Je to určite drahé.

A skutočne to záleží na tom, čo váš beh. Ak ste bezstarostný bežec, verím, že mať jeden bežecký topánky je dobrý. Ak robíte veľkú rýchlosť, ako aj na vzdialenosť alebo cestu, možno budete chcieť premýšľať o tom, ako získať topánku, najmä pre tieto behy.

Najdôležitejšou vecou je zabezpečiť, aby vaša „základná bežecká topánka“ – tá, ktorú využívate najviac, je skvelá topánka pre vaše potreby. Potom môžete v prípade potreby objaviť doplnkové.

Tu je publikovanie o tom, ako presne objaviť správnu bežeckú topánku

A nemusíte prepínať typ bežeckej obuvi. Môžete zostať v rámci špecifickej klasifikácie topánky, napríklad nosiť stabilitu topánky, ale noste páry od dvoch rôznych značiek. Nezabúdajte, že ide o to, že má pomôcť vášmu behu, ak to spôsobí zranenia alebo stres – nerobte to.

POZNÁMKA: Na prechádzku nemám ani jednu z týchto topánok. Bežecké topánky vydržia konkrétny počet kilometrov, pretože nechcem „plytvať“ míľami na týchto topánkach. Nosím akýkoľvek druh topánky na chôdzu a v určitom okamihu som využil prakticky každú značku. No, okrem jednej značky, o ktorej sa domnievam, že sú rovnako úzke, avšak, čo môže byť spomienkou z zlého zážitku vo vysokej inštitúcii, keď som dostal aj topánky, pretože som nechcel, aby niekto pochopil, že mám veľké nohy.

Otázka: Upravujete svoje cvičebné topánky?

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.