High Five na môj obľúbený Instagram a hranolky …

Je zrejme, že je to národný päť dní !! A na počesť tejto zábavy (ale neuveriteľne náhodnej) sviatkov dňa dávam vysoké päť rokov svojim obľúbeným veciam / ľuďom / bežiacim veciam / iným …

5 obľúbených účtov Instagramu:

1. @f *** Jerry – Funny!
Moje najaktuálnejšie videá

Môj očarujúci partner v Pysch Ward: Memoir – Recenzia knihy
Môj očarujúci partner v Pysch Ward: Memoir
Mark Lukach

Recenzia zvukovej knihy najpredávanejšej monografie vydanej 2017.

Je to dobré počúvanie?
Zdieľam rýchlu recenziu knihy, ktorá je k dispozícii na Audible.

Od Amazonu:

Srdcová, ale nádejná spomienka na mladé manželstvo, ktorá je nanovo definovaná problémom duševného zdravia a potvrdzuje silu lásky.

Život Mark a Giulia sa začal ako rozprávková romantika. Zamilovali sa na osemnásť rokov, oženili sa s dvadsiatimi štyrmi a čoskoro potom začali svoj vysnívaný život v San Franciscu. Ale keď mala Giulia dvadsaťsedem, utrpela strašidelnú a neočakávanú psychotickú prestávku, ktorá ju pristála na psychistickom oddelení takmer mesiac. Jedného dňa bola živá a dobre upravená; Ďalšia bola klamná a samovražedná, presvedčená, že jej blízki nie sú v bezpečí.

Otázka:
Aká kniha alebo podcast teraz počúvaš ??

Čo musím počúvať ďalej?!

Odkazy na knihu a ďalšie recenzie sú na runEatrepeat.com

Viac videí

0 sekúnd po 5 minútach, 31 sekúnd

Nahor
Deň maratónu 5. Deň 5
04:34

Živý
00:00
08:21
05:31

2. @amyshumer – pretože chcem vidieť, že sa cítim pekne a nikdy nechcem vidieť filmy!

3. @fozzcook – Toto je prvý účet Zlatého retrievera, ktorý sa ukázal, keď som sa práve skontroloval. Ale milujem všetky zlaté účty príliš veľa.

4. @TheDad – Milujem vtipy otca. Hovorili sme o tom niekedy? Myslím si, že polovica mojich vtipov je neuveriteľne vtipy ockového syra a druhá polovica je taká nesprávna, že budem musieť urobiť nejaké ďalšie kreditné skóre, aby som sa dostal do neba.

5. @Bluezones – Modré zóny sú miesta na svete, kde ľudia žijú dlhý zdravý život mimo konvenčného veku a zdravia ostatných. Čítal som o modrých zónach pred niekoľkými rokmi a odvtedy som ich posadnutý. A rád o nich hovorím s ľuďmi, ktorí o nich prejavujú najmenší záujem. Láska!

5 obľúbených pretekov:

1. Jeruzalemský maratón

2. Maratón NYC

3. La Marathon

4. Las Vegas Half Marathon

5. Maratón Catalina

*** Vlastne – nechcem sa zaviazať k tomuto zoznamu obľúbených pretekov. Stále prepínam nákup a mením niektoré preteky … ao o 5 hodín neskôr to len zverejním a poviem, že sa mi tieto preteky veľmi páčia, ale nehovorím, že sú v tomto poradí najlepší. Ale tiež – možno sú.

Tento týždeň 5 obľúbených jedál:

1. Mango – neuveriteľne zrelé sú magické.

2. Pad Thai

3. Domáca pizza

4. Jogurt s tonami zálievok

5. Zmrzlina Chocolatta Ben & Jerry – to bola veľmi neočakávaná dodávka od kamaráta a zďaleka to tak, aby som odmietol zmrzlinu.

5 vecí, ktoré musíte vedieť:

1. Des Linden si myslela, že na začiatku závodu nemusí dokončiť bostonský maratón. Zrejme povedala Shalene Flanaganovej, že by sa mohla vylepšiť a používala na blokovanie vetra alebo podpory Flanagana. Spomalila, keď sa Flanagan zastavil pri nočníku Porta. <- Nič, čo by k tomuto bodu vedielo, by vás neviedlo k mysleniu, že by muselo skončiť víťazstvom v pretekoch. Stále chodila. Jednou z jej Mottos je „neustále sa zobrazovať“. zapamätaj si to. pokračuj. Stále sa zobrazuje. Môžete si prečítať oveľa viac o víťazstve v Boston Marathon Des Linden a o tom, ako jej športové športy naznačujem, že jej mohlo pomôcť vyhrať. 2. Vedci našli jednoduchý spôsob, ako zastaviť pľuzgiere! 3. Tento mesiac môžete získať bezplatné francúzske hranolky spoločnosti McDonald's Hranols pomocou aplikácie na nákup a platenie spoločnosti Apple Pay - pokiaľ je to v piatok. bezplatné hranolky v piatok !! Toto je najlepšie! Ale - môžete dostať Apple Pay na Android? Získajte oveľa viac podrobností o jedle a bielom víne tu. 4. Národný deň ovsených vločiek a Národný deň hrozienok sú 30. apríla. Je to čudné, že sú v ten istý deň a hrozienka v ovsených vločkách sú dôvodom, prečo som závisel od problémov? 5. OC Marathon a Half Marathon je 6. mája! Je to podľa môjho rozvrhu a ja som nečakane vystúpil z čakacej listiny na hory na more ... takže si myslím, že robím oboje! Musíme o tom hovoriť! (Prečítajte si AS: Musím to hovoriť v terapii a s vami, keď vezmeme do úvahy, že som neprekonal maratón, pretože som to minulý rok a nečakane prevádzkujem 2 za 1 mesiac ??) Každopádne. Ak chcete spustiť maratón Orange County alebo Half Marathon, získajte 10% zľavu s kódom poukážky: RER10OFF Otázka: Kto je váš obľúbený bežec Instagram alebo Eater? Aké sú vaše 5 obľúbených jedál tento týždeň? Pošlite mi zošit 48 Zdieľanie je starostlivosť! 48 Pinzdieľam Tweet zdieľam Pošta zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.