Môj život si trochu predstavil naraz

Tento príspevok je sponzorovaný spoločnosťou VACKPOINT a Life Reimagined. Všetky názory sú moje vlastné.

V poslednej dobe som skutočne bojoval vo všetkých hlavných aspektoch môjho života – vzťahy, práca, moje wellness. Takže keď ma niekto zo života Reimagined® oslovil, aby som vyskúšal svoj online program, skočil som naň. Účelom je pomôcť ľuďom znovu predstaviť ich životy a pomôcť nám robiť to, na čom skutočne záleží. Práve teraz som o pohľade na svoj život a snažím sa ho vylepšiť / zistiť všeobecne.
Moje najnovšie videá

Zlatý retriever si neberie pilulky!

Viac videí

0 sekúnd po 2 minútach, 19 sekúnd

Nahor
Deň maratónskeho tréningu 2
01:45

Živý
00:00
08:21
02:19

Môžete si vybrať medzi tromi kľúčovými oblasťami, na ktorých by ste mali pracovať-práca, pohoda alebo vzťahy.

Chcem na nich pracovať! Ale rozhodol som sa pracovať na svojom blahobyte. Cítil som sa veľmi nevyvážené a ohromené a neisté každé svoje rozhodnutie, takže aj keď potrebujem pomoc vo vzťahoch a práci, rozhodol som sa tam začať.

Páči sa mi, že existuje toľko možností od peňazí po lásku po stravu. Môžete si vybrať jeden (alebo viac) a prevedie vás malými krokmi na vylepšenie tejto oblasti.

Jedným z mojich prvých cvičení v oblasti blahobytu bolo urobiť 5-minútovú mediáciu. Miloval som to. V poslednej dobe som super v meditácii, ale v skutočnosti to nerobte. Chvíľu som sa cítil lepšie po 5 minútach sústredenia sa na môj dych.

„Na začiatok je meditácia najlepším tréningom, ktorý môžete ponúknuť svojmu mozgu. Rovnako ako by ste často bežali, aby ste sa pripravili na maratón, musíte trénovať svoj mozog, aby ste sa vysporiadali s emocionálnymi vzostupmi a pádmi života – váš mozog automaticky nevie, ako zvládnuť stres. Meditation trénuje myseľ spôsobom, ktorý zvyšuje náladu, emocionálnu odolnosť a dokonca aj imunitný systém. “

Vzal som si toto „Žijete na správnom mieste?“ Kvíz. Kvíz hovorí áno, som.

Teraz iba vtedy, ak na tomto mieste žil aj muž v mojom živote.

Dr. Phil vám pomáha viesť niektoré kroky. Páči sa mi, že je priamy a žiadny nezmysel.

Pracujete z vecí z vašej minulosti, ktoré mohli ovplyvniť vašu súčasnosť/budúcnosť. Existujú konkrétne kroky vo forme cvičení, kvízov, otázok a ďalších pre každú oblasť.

Naozaj si užívam všetky kvízy a články. A všetko je to skutočne rozumné, poradenstvo. To je môj obľúbený. Som najrealistickejší človek, pokiaľ ide o poskytovanie rady ľuďom, takže chcem to isté. Dajte mi guľky a nechajte ma ísť na to. Boom.

„Staňte sa najlepšou verziou seba“ je mesačná predplatná služba s bezplatnými aktivitami, ktoré vám pomôžu začať objavovať svoje autentické ja.

Tím spoločnosti Life Reimagined ponúka čitateľom bezplatnej skúšobnej verzie dva týždne. Kliknutím na odkaz nižšie pre túto dohodu!

S touto skúškou to vyskúšajte zadarmo. <- Otázka: V ktorej oblasti chcete vo svojom živote vylepšiť? Pošlite mi zošit Zachrániť Zdieľanie je starostlivosť! zdieľam Tweet Pin zdieľam Pošta zdieľam Pokračujte s nimi: Oznámenie: Rozhodol som sa zmraziť svoje vajcia Oznámenie: Rozhodol som sa zmraziť svoje vajcia Zmrazujem moje vajcia. Proces zamrznutia vajíčka a 1. deň moje prvé stretnutie na zmrazenie mojich vajíčok. Zachovanie plodnosti - Čo i 9 dôvodov, prečo potrebujem masážne členstvo 9 dôvodov, prečo potrebujem masážne členstvo Massage Envy Mesačné špeciály a preskúmanie masáže alebo služby tváre každý mesiac. Moje dôvody na masáž Vlna od 6 metrov od miestneho monikána Vlna od 6 metrov od miestneho monikána CUžívate počas vypuknutia koronavírusu? Krízová linka krízového zdravia 741741 a zdroje domáceho násilia pre T Vlastne som si zlomil nohu a vychádzajúce topánky Vlastne som si zlomil nohu a vychádzajúce topánky Odporúčania zlomeného chodidla musia mať. Najlepšia chôdza topánka, zlomenina topánky, ľadové balenie, doplnky a náradie, ktoré vám pomôžu Beh je najlepší spôsob, ako schudnúť, ale ... Beh je najlepší spôsob, ako schudnúť, ale ... Ako schudnúť a užiť si cestu. Tipy na chudnutie pri behu. Ako si užiť beh a cítiť sa goo Šťastný svet duševného zdravia od miestneho monikánu Šťastný svet duševného zdravia od miestneho monikánu Svetový deň duševného zdravia pripomienky od blogerky Monica Olivas. Môj terapeutický príbeh s pozitivitou tela a podcastom s CRIS ⚡ Shareaholic .

Leave a Reply

Your email address will not be published.