Mrazené kešu

, druhý deň som našiel nejaké kešu v mrazničke, ako aj hrsť. (Uchovávam orechy, ktoré nie sú vo forme v mojej skrinkovej nádobe v mrazničke, takže nebudú chmúrne.) Ukázalo sa, že mrazené kešu sú omnoho lepšie ako tie, ktoré sú teplota vesmíru! Majú pre nich ďalší kúsok krízy, ktoré milujem! Kradol som pár zakaždým, keď teraz otvorím mrazničku. Skús to.

Cítil som sa mimoriadne občerstvený a chcel som sa na večeru zvýšiť objem. Takže som popraskal plechovku cíceru a spárovala ju s praženou brokolicu. Jedol som celú plechovku cíceru. Je zvláštne, že jesť celú plechovku z niečoho, keď sa očakáva, že v ňom budú 3 porcie, ale očakáva sa však, že v krabici bude 9 porcií škoricového toastu. Áno, správne.
Moje najnovšie videá

Zhrnutie podcastu od 6. augusta
A tu je nové video s rýchlym rekapituláciou 3 podcastov, ktoré som včera počúval.
Podcasty sa zhrnú:

The Drama Club – Apríl 2018 epizóda o Monica Lewinsky, ako aj epizóda z júla 2018 o Conan O’Brien, ako aj vévodkyne z York Fergie. Fascinujúce veci!

Ráno Toast Podcast – Dnešná epizóda o horúcich témach vrátane E! Vyhlásenie o spravodajstve, že prehliadka bude úplne zrušená (časy sa v poslednej dobe trochu zmenili, ale teraz je koniec).

Juicy Scoop With Heather McDonald – Rozhovor s kapitánom Sandy z Dima Deck Stredomorstvo

Viac videí

0 sekúnd 7 minút, 26 sekúnd

Nahor
Recenzia knihy American Dirt Book
12:07

Živý
00:00
08:21
07:26

Urobil som Ben najpozoruhodnejším BLT na večeru. Keď som bol včera v Whole Foods, našiel som smiešne hustú rezanú slaninu a okamžite som veril od môjho manžela milujúceho slaninu.

Uviedol, že to bolo jedno z desiatich najlepších jedál všetkých čias! Možno som to trochu prekonal, pretože som len čakal zadný rub …

Po večeri sme sa vydali na prechádzku a skončili sme v Target. Dostal som nejaké zásoby pre zajtrajší recept …

A Ben vyskúšal stoličky pre našu terasu … Máme teraz tie najlepšie tie najlepšie a zabrániť im. Teraz, keď je poveternostné podmienky Gorg, požadujeme niektoré skvelé!

Dobre, kto teraz vloží svoje orechy do mrazničky?

www.toothpastefordinner.com

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.