Sabra Hummus Heaven

som bol dnes v nebi Hummus, ale začnime od začiatku …

Moje najaktuálnejšie videá

High Achiever – Dobrá recenzia knihy počúvania
High Achiever od Tiffany Jenkins Book Review. Rýchle preskúmanie novej monografie dvojitého života drogového závislého. prečítajte si autor.

Ľahké knihy počúvať pri behu, jedle alebo čokoľvek iné, čo ľudia robia.

Viac videí

0 sekúnd po 6 minútach, 12 sekúnd

Nahor
Neortodoxná kniha a recenzia Netflix
07:28

Živý
00:00
08:21
06:12

Dnes ráno bola fantastická dodávka späť, aby vyzdvihla všetkých Sabra Tastemakers pre náš deň v továrni.

Nebol som si istý, čo mám očakávať, ale bol som nadšený (jesť hummus).

Raňajky boli stanovené pre nás z Panera. Sedel som ideálny pred pečivo, ale vybral som misku ovsených vločiek s najchutnejšou mrádu a ovocie.

Potom som sa vrátil k omnoho viac granola a hrozna

Jedli sme, zatiaľ čo dvaja zamestnanci Sabra hovorili o marketingovom a výžive značky. Bolo to naozaj zaujímavé! Iba 14% domácností v USA získava teraz sabra hummusu. Som 14% percent.

Debra a profesorka Smith Bites pre nás zaradila na krátke informácie o fotografovaní potravín.

Vedeli ste, že oblačné dni sú úžasné na fotografovanie?

Je to preto, že na jeden kus vášho predmetu neobsahujú tiene ani tvrdé svetlo.

Hovorili sme o osvetlení, pokovovaní a priviazaní.

Tipy na fotografovanie potravín:

Ak je to možné, používajte prirodzené svetlo

Používajte pre svoje fotografie z potravín malé taniere. Vďaka tomu je oveľa jednoduchšie zachytiť a šliapať, ak potrebujete hľadať lepšie svetlo.

Malá biela doska je nízka cena, ktorá pomôže odraziť tiene.

Priviazanie vašej kamery k počítaču vám umožní vidieť obrázok lepšieho ideálu a vykonať úpravy. Je to trochu fantázia, ale znižuje úpravy na druhom konci.

Nejedzte rekvizity. (Dobre, musím si len pripomenúť.)

Po našom jedle to bol okamih, keď som čakal … čas na jedenie homosu!

Generálny riaditeľ spoločnosti Foodology’s Sabra nás nechal ochutnať ich pôvodný hummus čerstvý z línie (práve vyrobený) a ten, ktorý bol vyrobený pred niekoľkými týždňami. Je to také čudné, ale chutili inak! Myslím si, že „starší“ (relatívny) bol lepší a príchute boli oveľa rozvinutejšie.

Hovorí, že začne hummus jesť každý deň o 8:30 (vzorky každú dávku). Ako získam túto prácu?!

Mali sme každú možnosť hummusu, salsy, dip a niekoľkých receptov, ktoré na jedenie použili hummus. Boli tu chute, o ktorých som vedel, že boli vonku, ale nie v mojom miestnom obchode a tie, o ktorých som nepočul! Naozaj to bolo hummusové nebo.

Bol som veľmi nadšený, aby som vyskúšal ich novú guacamole a zeleninu. Po pravde povedané, nebol som zamilovaný do GUAC, ale som veľmi extrémny kritik (um, moja mama má dva avokádové stromy a ja som mexický), takže ich na to trochu prepláchnem.

Nečakal som, že sa mi bude páčiť veggie, ale urobil som to!

Musím tiež vyskúšať ich sezónnu chuť – rozmarín. Myslím, že tento je zviazaný s ázijskou fúziou ako môj nový obľúbený! milujem to. Navrhol som tiež, aby v budúcom roku urobili tekvicový hummus pre svoju sezónnu príchuť – vy ľudia ma musíte podporovať v komentároch, aby to vyskúšali.

Po nejakej ochutnávke som si na obed pripravil tanier s jedlom.

Šéfkuchár vyrobil dva dezerty s Sabra Classic Hummus – čokoládové hľuzovky a čokoládové karamelové pečivo. Phhyllo Cesto, ktorý mal kokos a zvyčajne nie som fanúšik, ale miloval som ho!

Po našom chutnom jedle sme išli na exkurziu továrne Sabra, ale najprv sme sa museli prispôsobiť!

(Nasadili sme si vlasy a museli sme si zložiť všetky šperky skôr, ako sa skutočne vošli dovnútra.)

V továrni neboli povolené žiadne obrázky, takže na ňom budete musieť vziať moje slovo, keď vám poviem, že to v jednom bode vonia ako horčica, a videl som veľa 2 000 vriec cíceru, ktoré som považoval za vyplnenú do môjho kufra.

Deň sa skončil prezentáciou z Heather of Spice Station.

Dokonca sme dostali úžasné balenie rôznych korení, ktoré sa nemôžem dočkať, až použijem. (Poznámka: Tí spôsobili malý spor na bezpečnostnej linke letiska, ale bolo to smiešne.)

Je smutné, že to skončilo náš deň v Sabre a my sme sa museli rozlúčiť.

Ešte smutnejšie som si nemyslel, že si svoju kabelku napĺňa nádobou rozmarínovej hummusu, takže som musel na večeru dostať mizerné jedlo na letisku. Je zrejmé, že som potreboval tmavú čokoládu, aby som sa konzoloval.

Teraz blogujem vo vzduchu na ceste domov. Mal som absolútny výbuch! Bol som zamilovaný do Sabraovho hummusu roky (teraz je to jediný druh, ktorý kupujem). Za túto príležitosť som veľmi vďačný.

Tiež som sa stretol s niektorými pozoruhodnými blogermi, ktorí sú neuveriteľne roztomilí a zábavní a viem oveľa viac ako ja o varení, móde a živote. Nerobili sme skupinový obrázok, ale pozrite sa na blogy ostatných Sabra Tastemakers, ak máte nejaký čas:

Otázka: Aká je tvoja obľúbená príchuť hummusu?

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.