Rock n ‘Roll Phoenix Half Marathon Rekapi

som to urobil! V polovici maratónu som sa dostal – ale začnime od začiatku …

Prvá vec, ktorú robíte v polovici maratónu ráno, je to toaleta. Druhá vec je umiestnená na opaľovací krém. Obliekol som si to skôr, ako si obliekam tričko, takže mi nechýbajú škvrny okolo krku. Nedovoľte, aby vás tieto mexické gény oklamali – horím ako krabica plná novín.
Moje najnovšie videá

Deň maratónu 4
Marathon Training Deny Day 4

Viac videí

0 sekúnd po 1 minúte, 21 sekúnd

Nahor
Predtým, ako sme boli cudzími ľuďmi
09:42

Živý
00:00
08:21
01:21

Bohužiaľ som zabudol na svoj sprejový slnečný krém a musel som si z mojej strany v vlasoch zablúdiť krém. Boo. Raz som bol správne zasunutý bielymi vecami, ktoré som uvaril kávu na palivo.

Vždy som z dlhodobého hľadiska poháňal s toastom a mandľovým maslom (alebo PB). Nebol som si istý, čo by som chcel, tak som priniesol rôzne možnosti

Vzal som raketoplán z hotela na štartovú čiaru. Raz som tam bol, dostal som sa do nočnej línie Porta. Nakoniec nastal čas usporiadať sa! Aj keď som trochu vyhorený na pretekoch, potešil som, že som viac pretekal. (Ak ste v RER nováčikom – tu je moja posledná maratónska rekapitulácia a dôvod, prečo som vyhorený.) Skutočne to pomohlo s mojimi nervami. Zvyčajne som neporiadok, ale dnes som bol v tom, aby som sa bavil.

Zostavil som sa vo svojom ohradení a uvedomil som si, že tam bol aj stimulátor 1:45. Rozhodol som sa zostať za touto skupinou. Viem, že ešte nie som pripravený na polovicu 1:45 – ale som známy tým, že začnem príliš rýchlo. Dnes by som prevádzkoval inteligentný závod. Uistil som sa, že som túto skupinu neprešiel a myslím si, že sa to vyplatilo.

Skončil som s časom 1:49:28. Nie príliš ošúchané. (Stlačené začnite znova po nehode po tom, čo som prekročil čiaru.)

Môj polmaratón v Las Vegas bol 1:51:16. Takže som o mesiac neskôr!

Potom, čo som prešiel cez cieľovú čiaru, chytil som proteínový bar a nápoj cytomax, natiahol sa, nahliadol a išiel nájsť Tinu. Plánoval som ju nájsť okolo míle 23, ale ulica, ktorú som išiel, ma vzala na míľu 24 – fungovalo to.

Po povzbudení fantastických cudzincov (a čitateľ ma tiež našiel! Ahoj !!) Našiel som Tinu. Povedala, že sa necítila tak skvelá, ale stále vyzerala dobre.

Bežal som s ňou posledné 2 míle.

Ben si prenajal vrtuľník na pokrytie tejto udalosti, ktorý nás našiel z parkovacej štruktúry vozidla najlepšie pred cieľovou čiarom!

Tam sme! Choď choď choď! Dokončite silné!

Nikdy predtým som s nikým bežal preteky

Bolo to naozaj dobré, že PR a beh s Tinou na svojom prvom plnom maratóne! Úplne porazila svoj cieľ – prečítajte si jej rekapituláciu a povedzte jej blahoželám na Carrotsncake.

Po 13,1 míľach plus niekoľko oveľa viac som našiel Ben v mori ľudí. V tomto okamihu som potreboval sprchu a nejaké jedlo čo najskôr.

Jedinou negatívom dňa bola poburujúca premávka, ktorá sa snažila dostať zo štruktúry parkovania vozidla. Trvalo nám to najmenej 30 minút. Potom sme sa stretli s typickou zlú dopravnú dopravu, pretože tak veľa ulíc je zatvorených. Dnes ideme domov a hotelovú izbu sme mali až do 14:00, takže sme sa museli ponáhľať späť, aby som sa mohol rýchlo osprchovať a dostať naše veci! Vážne som sa pripravil za 10 minút.

Vždy hovorím, že by ste mali nosiť svoju medailu po zvyšok dňa, aj keď ju zložíte na sprchu a zmenu. Položte to späť. Získali ste to! A je to skutočne jediný deň, kedy ho skutočne budete nosiť. (Pokiaľ nie ste Flava Flav alebo tak niečo.)

Vstúpili sme na cestu a potom som si uvedomil: „Do značnej miery sa chystám omdlieť, ak teraz nejem najlepšie.“

Vystúpili sme z diaľnice a našli sme náhodný hamburgerový kĺb – Smash Burger.

Ben kúpil vegetariánske hranolky. Boli tragickí. Len mastné vegetariány. Údajne „Flash vyprážané“, ale zdalo sa, že na to bolo príliš mokré.

A časť bola tiež skromná. žiť a učiť sa.

Nehladím sa, keď sa to týka hranoliek a mám sladké zemiaky.

A šalát. Myslím, že som stále trochu dehydratovaný, pretože som chcel len veľký šalát s tonami zeleniny. Ah. Tak dobré.

Keď som bežal na polovicu, našiel som niekoho s pohárom Dunkin Donuts. Je smutné, že som bol v rase a zistil som, čo niekto pije? Možno. A to je v poriadku.

Keď som žil v Marylande, bol som posadnutý DD (čiastočne vďaka Tine, ktorá o tom stále nadáhala). Musel som mať veľkú ľadovú kávu.

Dostal som tiež pár otvorov šišky na dezert. Preteky PR, preteky všeobecne alebo dokonca ráno ráno z postele.

Dnes bol úžasný deň a to bola len čerešnička na torte ľadovej kávy na torte!

Teraz blogujem, zatiaľ čo Ben nás vedie späť do južnej Kalifornie.

Gratulujeme všetkým pretekárom dnes! Niekoľko čitateľov blogov a bežcov povedalo, že ma tiež videli – dúfam, že ste to vyhodili !!!

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľamTweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Neustále si ich vyberte:

Výsledky a rekapitulácia surfovať z mesta Surf City

Výsledky a rekapitulácia surfovať z mesta Surf City

Surf City Marathon a Half Marathon Výsledky a rekapitulácia. Fotografie a zábava z polmaratónu behu na pláži Huntington

Červené víno a rekapitulácia pretekov z polovice maratónu

Červené víno a rekapitulácia pretekov z polovice maratónu

Spustite rekapituláciu pretekov Disney Half Marathon. Červené víno a večere Half Marathon 2021 Návrhy Triky a prehľad 13,1 míle

Irvine Half Marathon Race rekapitulácia

Irvine Half Marathon Race rekapitulácia

Polovica Marathon Race rekapitulácia a recenzia. Irvine Half Crazy Half Marathon Running Course and Race Review a návrhy na

AFC Half Marathon Race rekapitulácia a fotografie

AFC Half Marathon Race rekapitulácia a fotografie

Najlepšie americké mesto (San Diego) Half Marathon Race Výsledky a rekapitulácia. AFC Half Marathon Fotografie. Zaberať

Výsledky OC Half Marathon a 13 najlepších zvýraznení

Výsledky OC Half Marathon a 13 najlepších zvýraznení

Výsledky maratónu OC Marathon a Half Marathon. Orange County rekapitulácia a najlepšie časti behu 13,1 míle. zľavy pre ostatných

Lexus Lace Up Half Marathon výsledky a zľavový kód pre ďalšie preteky

Lexus Lace Up Half Marathon výsledky a zľavový kód pre ďalšie preteky

Lexus Lace Up Irvine Half Marathon 5K Výsledky. Zakladací rekapitulácia samozrejme cieľová čiara a pretekársky kurz v južnej Kalifornii.

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.