Zmierňujem sa

, ako ste si možno všimli, že som nejedol skutočné telo pre životný štýl. S BFL sa chcete zameriavať na pomery 40: 40 bielkovín k sacharidom a moje jedlá boli ťažké a zahrnuli veci ako tmavá čokoláda. Boh to žehnaj (aj keď BFL nie.)

Na sekundu a pol som sa cítil zle z toho, že som sa uvoľnil v tomto pláne, ale predtým, ako som sa nechal rozčúliť, uvedomil som si, že by som mal stále stavať na zmenách, ktoré som doteraz urobil. Už som si všimol podstatnú zmenu v krvi a hladov. Normálne mám pocit, že sa nemôžem zastaviť z popoludňajšieho občerstvenia a nočného stravovania. Teraz, keď sa ubezpečím, že bielkovina je veľká časť každého jedla, ktoré sa stalo oveľa kontrolovateľnejším. Je to viditeľný rozdiel a som s tým spokojný, aj keď nestratím libry ako blázon.
Moje najnovšie videá

4 -minútové stojace základné cvičenie pre bežcov
Cvičenie ABS, ktoré môžete robiť doma. Žiadne jadrové cvičenia zariadenia, ktoré môžete vstať pred alebo po behu. Rýchly návod na 5 tréningových pohyboch pre silné jadro a na spochybnenie vašej rovnováhy.

Viac videí

0 sekúnd po 4 minútach, 31 sekúnd

Nahor
Cestovanie Jane Review
08:01

Živý
00:00
08:21
04:31

Moje popoludňajšie občerstvenie bolo pražené brokolice (to bolo nechutné, pretože som náhodou nalial soľ všade cez ňu namiesto posypania) a niekoľko sušienok WASA s homosom a moriakom. Toto občerstvenie ma dostalo cez moju fotografiu – pripisujem proteín

Jednou z väčších zmien z môjho pokusu o BFL je skutočnosť, že po rokoch a rokoch vegetariánstva jesť hydinu. Pretože nemám žiadne recepty na kuracie mäso, musel som použiť jednu z mojej mamy. Je to improvizovaný recept. Dnes večer som nasekal 3 veľké kuracie prsia a dusil ich cibuľou a cuketou.

Akonáhle sa kuracie mäso uvarí a cuketa mäkká, pridajte plechovku kondenzovanej smotany húb polievky Campbell (recept mojej mamy na mamu), vrece húb a šálku chaty. Nakoniec som ochutil soľou, korením a talianskym korením. Hotovo a chutné! Bolo to skvelé!

Slúžil som s ryžou pre Ben:

A sladké zemiaky pre seba

Ben Photo bombardoval môj vínny obrázok!

Po chudnutí: Dostával som veľa otázok o tom, ako funguje BFL a chudnutie. Pretože nesledujem BFL, presne som sa nechcel vážiť minulý piatok. Budem to aktualizovať niekedy tento týždeň alebo budúci týždeň.

Moje intuitívne stravovacie zázemie ma veľmi váhajú robiť čokoľvek, čo sa cíti ako strava. Zmiernenie sa vyváženejšiemu spôsobu stravovania (s viac bielkovinami a tukom namiesto veľkého množstva obilnín) mi pomohlo cítiť sa pohodlne s týmito zmenami a vedieť, že ich dokážem udržať dlhodobo.

Aby som pokračoval v budovaní na svojom úsilí BFL, chystám sa do svojho týždňa každý týždeň pridať mini-kozy každý týždeň na ďalší 6. Po zvyšok tohto týždňa sa chystám vypnúť svoj dezert s koktailom bielkovín? Tento cieľ bude zábavný.

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.