Priznanie vo štvrtok – Chcem 2 škatule vína

, je to príliš dlho, čo som urobil priznanie vo štvrtok po štvrtok a moja katolícka vina ma zabíja. Iba Boh ma teraz môže súdiť.

1. Dnes som bol taký pekný, že som bol šťastný, že momentálne nemám „skutočnú“ prácu. To znamenalo, že by som sa mohol vydať na dlhú prechádzku a užiť si jeho krásu.
Moje najnovšie videá

Potom bola preč – recenzia knihy
Dobré počúvanie – kniha a séria recenzie podcastov
Potom ju preč Lisa Jewell – k dispozícii na Audible, Amazon alebo kdekoľvek sa predávajú knihy.

Je „potom bola preč“ dobre počúvať? Tu je moja recenzia!

Viac recenzií, odkazov a nápadov nájdete v runEatrepeat.com

Viac videí

0 sekúnd po 4 minútach, 20 sekúnd

Nahor
Neortodoxná kniha a recenzia Netflix
07:28

Živý
00:00
08:21
04:20

2. Priznávam to, pretože je to náhodné – toto je moje obľúbené znamenie, vždy.

3. Cítil som sa vinný z toho, že jesť tento jogurt v polovici ráno, pretože som sa po raňajkách nevynaložil na jesť štýl BFL. Ale to trvalo len na sekundu, keď som si uvedomil, že urobím svoje brucho prioritou, kým nebudem 100%.

4. Prechádzam La Croixom, akoby to bola voda. Počkajte, je to tak trochu … v poriadku, potom si vezmem späť toto priznanie.

5. Moja dodávka CSA bola taká pekná, ale musel som ju zrušiť, pretože stále prichádza v nepotrebných časoch, toto bude môj posledný na chvíľu.

Myslím, že Vegas bude chýbať škatule.

6. Ben často sťažuje, že máme príliš veľa jedál a Tupperware. Potom som si kúpil viac. V mojej obrane sú to sklo a BPA zadarmo! Ale myslím si, že by radšej dostal rakovinu, než aby sa zaoberal ďalším jedlom.

7. Úplne som zabudol, že varím tvrdé vajcia a netuším, ako dlho uvarí. Našťastie vyšli dokonale a škrupina sa tiež ľahko odstránila!

8. Som v mexickom čase. To znamená rôzne veci v rôznych dňoch, ale dnes to znamenalo, že zložím náš strom, pretože v Mexiku je deň troch kráľov. Mexičania (a potenciálne iní hispánci, pretože môžem hovoriť iba za svojich peepov) veria, že toto je deň, keď sa traja múdri konečne dostali k Ježišovi a priniesli mu dary. Takže dnes je deň, keď si veľa vymieňajú darčeky!

To tiež znamená, že Vianoce sa oficiálne skončia. Boo.

9. Potreboval som značné popoludňajšie občerstvenie, pretože som bol super hladný a nebol som zábavný, aby som bol v okolí (čítaj: Zlé slovo, ktoré nechcem písať, pretože nechcem byť zakázaný na vašom mieste zamestnania).

Vyššie uvedené občerstvenie to vôbec nezrečilo, takže som sa vrátil k úplnému PB & J Sammie (polovica tu zobrazená).

10. Netušil som, čo robiť s týmto červeným ochrancom, takže som ho len roztrhol a pridal som ho na večeru.

Vyrobil som krémové cestoviny s mletou morkou, hubami a paradajkovou omáčkou. Vyrábam to krémom pridaním šálky gréckeho jogurtu – to tiež zabalí nejaký extra bielkovina!

Moja mama a otec sa tu zastavili na ceste domov z Las Vegas, aby vyzdvihli Matta. Urobil som z nich večeru a všetci milovali toto cestoviny! Páči sa mi, že je to tiež super ľahké.

11. Moja mama mi priviedla späť nejaké tmavú čokoládu M & Ms z M & Ms World on the Strip. Mal som ich zachrániť na svoj podvádzací deň, ale keďže som sa nedodržal ničoho okrem vôle môjho brušného parazitu, zjedol som ich.

Ako už bolo povedané, uvedomujem si, že som iba 3 dni od BFL a už zlyhávam. Neobviňujem to úplne z parazitu (aj keď sa mi páči, že to beriem ľahké na seba raz v mojom živote). Jesť viac bielkovín a častejšie je pre mňa podstatnou zmenou. Aj keď som pred pokusom o BFL jedol relatívne zdravý, jedol som veľmi vysokú diétu sacharidov. A tiež som sa nedržal žiadneho druhu harmonogramu ani nič. Nemyslím si, že som bol pripravený na všetky zmeny a prípravné práce potrebné na úspech v tomto pláne.

Ale bol som tak nadšený, že som to vyskúšal, som sklamaný, že to nebol ľahký prechod. Moje žalúdok sa po jogurte dnes cítil lepšie, takže dúfam, že mi aktívne kultúry pomohli a zajtra budem 100% v pláne.

12. Vrcholom môjho dňa bolo sledovanie tohto starého ázijského muža, ktorý mi jazdil na bicykli ružového dievčatka. Na riadidlách = 2 škatule vína. Je chladnejší ako ja z mnohých dôvodov. QUESITION: Čokoľvek sa priznať?

Bonusová otázka – niekto má nejaké otázky na položenie monikána? Potrebujem nejaké.

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľamPošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.