Cestovné návrhy na dlhé lety a závodné zľavy

Ahoj z oblohy! Som na ceste do Bostonu a snažím sa čo najlepšie využiť z lietadla $$$ Internet. Je to čudné drahé !! Ale tiež som na letoch veľmi produktívny, pretože okrem práce nemám čo robiť.

Vyletel som z LAX, takže to bolo rušné ráno bojujúcej premávky a parkovania vozidiel a všetkého toho jazzu. Práve som si uvedomil, že aj keď veľa cestujem, nikdy som sa nestretol s LAX. Ja som jazdil/zaparkoval na letisku OC a na Long Beach, takže tam viem vŕtačku, ale na tomto konci to bolo trochu nové dobrodružstvo.
Moje najnovšie videá

Deň maratónu 5. Deň 5
Marathon Training Running Blog – Run Eat Opakovanie. Deň tréningu 5.

Viac videí

0 sekúnd po 4 minútach, 34 sekúnd

Nahor
Athleta Running Shorts Review.mp4
08:21

Živý
00:00
08:21
04:34

Zábavná monikálna skutočnosť: Mám oveľa viac energie, ako by mal jedna osoba. (Pozri: Vždy behajte a jedlá a tancujú na verejnosti ako podivín.)

To znamená, že na letoch som veľmi mravca.

Je pre mňa naozaj ťažké sedieť stále prostredníctvom filmu, natož 5 -hodinovú jazdu na bežeckých krajinách! Urobil som však desiatky dlhých letov medzi cestovaním na východné pobrežie za preteky a Ben z FL a môj jediný kamarát žijúci v Bostone.

Tipy na porazenie nudy na dlhých letoch

1. Čítanie materiálov. Prineste si niečo dobré na čítanie. „Uložím“ dobré knihy alebo časopisy na cestovanie. Krátke hnusné časopisy netrvajú dlho. Dnes mám so mnou román a niekoľko bežiacich časopisov.

2. Elektronika. Uistite sa, že vaša elektronika je úplne nabitá. Cestujem tiež s extra batériou!

3. Jedlo. Občerstvenie! Cestovanie ma robí hladným. Neviem, či je to z nudy alebo čo, ale cítim sa občerstvený.

Snažím sa zabaliť veľa ľahkých jedál jedla, ako je hrozno, strunový syr, cereálie v batožine, mix chodníkov … a potom, keď ich vytiahnem z tašky, kričím: „Občerstvenie v lietadle !!!“

4. Získajte pohodlný. Ak ste kalifornský ako tento Monican, pravdepodobne cestujete v sandáloch. Lietadlá môžu byť studené, takže vždy zabalím ponožky v mojom prenose a sveter.

Cieľom tiež budem cestovať v pohodlnom oblečení, ktoré ma nútia vyzerať, akoby som sa práve vyvalil z postele. Zvyčajne to naznačuje legíny, mäkkú nádrž a sveter alebo vrch s dlhým rukávom. Dnes nemám na sebe sandále, pretože ich nebudem potrebovať v Bostone, ale športujem svojimi sklzmi Sanuk.

5. Lety Red Eye … Pre lety Red Eye I Full On Coons Comped s vankúšom na krk (vlastne som stratil baňu v Číne a chcem túto veľmi roztomilú polka bodku), očnú masku, ušné sviečky a pohodlnú kapucňu.

Bolo mi povedané: „Si pripravený !!“ Na nočný let predtým. Áno som.

6. Zdraví pomocníci. Fľaša na vodu – Lety dehydratujú so všetkým, čo recyklovaný suchý vzduch. Emergen-C! Keď už hovoríme o recyklovanom vzduchu … zárodky. Snažím sa dostať do nejakého extra vitamínu C prostredníctvom doplnku alebo OJ.

Navrhnite svoje návrhy na cestovanie do triedy nižšie

Teraz si poďme na chvíľu rozprávať preteky …

Zľavy na preteky a kódy zľavových kupónov

Včera sa otvorili Marathon Rock N Roll Las Vegas a polovica maratónovej registrácie. Môj zľavový kód RNR na tomto závode teraz nefunguje najlepšie (boo.) Ale cena je najnižšia, že bude teraz najlepšia, takže sa zaregistrujte, ak ste!

Ak vás zaujíma akékoľvek iné preteky RNR, používajte kód RUNEATreEat15 za 15,00 dolárov z vypnutia !!

A avokádo polovica maratónu sa objavuje v máji!

Avokádo polmaratón a 5k

Fallbrook, CA (neďaleko San Diega)

23. mája

Zľavný kód: RuneataVo za 10,00 dolárov

Otázka: Čo robíte na letoch? Spať? Čítať? Jesť? Pútajú sa hore a dole uličkou?

Aké preteky máte?

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.