Tri veci, ktoré sa v tomto roku mením na lepší bežec – zvukový prehrávač Podcast 57

00:00
00:00
00:00

Podcast: Prehrajte v novom okne | Stiahnuť ▼
Prihlásiť sa na odber: Apple Podcasts | Podcasty Google Stitcher | Rss
Moje najnovšie videá

High Achiever – Dobrá recenzia knihy počúvania
High Achiever od Tiffany Jenkins Book Review. Rýchle preskúmanie novej monografie dvojitého života drogového závislého. prečítajte si autor.

Ľahké knihy počúvať pri behu, jedle alebo čokoľvek iné, čo ľudia robia.

Viac videí

0 sekúnd po 6 minútach, 12 sekúnd

Nahor
Učenie sa zo zlého behu
03:48

Živý
00:00
08:21
06:12

Ahoj! Dnes zdieľam 3 veľké veci, ktoré sa v podcaste menia, aby som bežal rýchlejšie, silnejšie a lepšie. Sú podobné ako moje riešené uznesenia pre nový rok. A ak sa chcete pripojiť ku mne, zdieľam tlačiteľný bežný protokol a plánovač stravovania.

Aj keď som bežal naozaj dlho, dostal som sa od základov. Tento zoznam môže pomôcť každému vrátiť sa k cvičeniu po nejakom čase voľna alebo začať nový cvičebný plán. Toto sú prekvapivo jednoduché veci, ktoré mi pomôžu ukázať sa pre každý beh, dostať sa do dobrého tréningu a vidieť výsledky.

Pridáte niečo do svojej bežnej rutiny tento rok? Vytiahnuť niečo von?

3 veci, ktoré sa mení, aby som sa tento rok stal lepším bežcom

1. Ráno tréning prvá vec. Sila alebo zahrievanie pred behom, ak budem mať čas čakať, kým sa objaví slnko.

Konkrétne: Bežte hneď, ako je to východ slnka a bezpečné. Nezačínajte pracovať, kým sa môj tréning dokončí.

2. Majte bežecký protokol … zahrňte moje cvičenie, ako som sa cítil a čo som jedol v noci predtým alebo čo som jedol ráno.

In

Vytvoril som bežný protokol na sledovanie tréningov, výsledkov, toho, ako som sa cítil a čo som jedol predtým a/alebo potom. Kliknutím na tento odkaz získate bezplatný protokol na stiahnutie!

3. Stravovací plán a plánujte svoje tréningy každý týždeň … voľne si plánujem svoje behy, už silový tréning, ale potrebujem konkrétnejší plán na úspešný týždeň behu a stravovania – najmä teraz, keď trénujem pre maratón v Los Angeles!

Za posledných pár mesiacov som sa dostal do niektorých skutočne zvláštnych návykov. Stále jesť pomerne zdravé, ale jesť v náhodných časoch. To je vo väčšine situácií úplne v poriadku (myslím, že je to celkový príjem kalórií, ktorý ovplyvňuje nárast hmotnosti alebo chudnutie), ale pravdepodobne to bolí môj behový výkon.

Nemám stanovený čas na večeru a len jesť, kedykoľvek budem mať hlad. Funguje to pre intuitívne stravovanie … ale nevýhodou je, že som niekoľko nocí neskoro a zostávam veľmi neskoro, čo potlačilo môj beh a ja som ho musel kvôli schôdzke alebo hovorom skrátiť. Existuje veľa rôznych vecí, ako je táto, čo znamenalo, že som nejedol správne jedlá pred dlhodobým odchodom alebo príliš občerstvením, pretože som na večeru nemal nič naplánované atď.

Plánovanie môjho tréningového harmonogramu a jedla mi pomôže spustiť lepšie! Alebo aspoň eliminujte tieto dôvody, prečo mám menej ako pozoruhodný rok. Žiadne výhovorky!

** Stiahnite si plánovač jedla Run Eat Opakovanie **

A nakoniec…

Ukázať sa. Ukážte sa pre každé cvičenie. Zatlačte sa. V mojich silách. Nespínajte určitý beh na ďalší deň, pokiaľ neexistuje závod.

Nová možnosť podcastu a videa pre túto epizódu!

Túto epizódu som nahral do podcastu a prostredníctvom videa – takže si ju môžete pozrieť tu alebo získať zvukovú verziu na podcaste Run Eat Reper.

S týmito 3 tipmi sa staňte lepším rýchlo. Návyky a konzistentnosť sú kľúčom k tomu, aby ste sa stali lepším bežcom. Urobte tieto veci každý týždeň a budete bežať rýchlejšie, silnejšie, lepšie a šťastnejšie v žiadnom momente!

Viac videí

0 sekúnd 19 minút, 22 sekúnd

Nahor
Počas vypuknutia Covid19 zostaňte zdravý
02:25

Živý
00:00
19:22
19:22

Facebook Twitter e -mailový odkaz Pinterest

Zdroje bežcov:

Spustenie denníka – Týždenný protokol na sledovanie tréningov.

Plánovač stravovania – Týždenný plánovač stravovania na raňajky, obed a večeru.

Pozrite sa na podcast Run Eat Opakova a prihláste sa na odber, aby ste si neunikli epizódu! Stačí hľadať Run Eat Reper v aplikácii Podcast (iPhone) alebo stetcher alebo Spotify!

A ak máte akékoľvek otázky, na ktoré by ste chceli odpovedať, nechajte ich v komentároch, pošlite mi e -mail alebo zavolajte do hlasovej schránky podcastu a zanechajte správu … 562 888 1644

Otázka: Používate bežný protokol? Máte plán jedla?

Pošlite mi zošit

67

Zdieľanie je starostlivosť!

67
Pin

zdieľam

Tweetzdieľam

Pošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.