Atletická kompenzácia v Marylande Využíva výhody ponuky financovania testov Zuffa PED

v pozitívnom kroku k čisteniu dopingu v MMA, zdá sa, že atletická kompenzácia v Marylande využila ponuku spoločnosti Zuffa zaplatiť za zlepšené testovanie PED. Bloodyelbow uvádza, že „UFC ľahká váha Jon Jones nedávno odhalila, že v súčasnosti prechádza náhodnou krvou, ako aj testmi moču pod dohľadom Marylandu špecifikuje atletickú kompenzáciu, keď sa pripravuje na svoju titulnú obranu proti Glover Teixeira na UFC 172 v Marylande. ” Zdá sa, že Teixeira tiež prechádza podobným testovaním.

Ako sa nedávno diskutovalo, provízie by boli inteligentné, keby využili ponuku financovania spoločnosti Zuffa na pomoc pri čistení športu a ďalej s cieľom minimalizovať potenciálnu zodpovednosť za atletickú kompenzáciu za nedbanlivé postupy testovania PED.

Je zaujímavé, že rýchle právne rozpady ukazuje, že zlepšené testovacie úsilie v Marylande sú pravdepodobne spoločným úsilím medzi Zuffa, atletickou kompenzáciou Marylandu, ako aj zúčastnenými športovcami.

Zatiaľ čo nariadenia Maryland MMA diskutujú o krvnom testovaní, sú obmedzené na skríning HIV, ako aj na hepatitídu B. Tým sa obmedzuje schopnosť kompenzácie vykonávať krvné testovanie na účely PED. Predpisy telefonujú na povinné predbežné testovanie moču, ktoré sa majú použiť na skríning PED.

Výsledkom je, že na to, aby testovanie PED, ktoré obsahovalo skríning krvi pred zápasom, je potrebný súhlas osláv. Kredit je spôsobený Zuffa, kompenzácie, ako aj bojovníkov za preukázanie veľkého vodcovstva, ako aj pozitívny príklad pre iné regulátory MMA, že zmysluplné testovanie PED sa môže uskutočniť aj s legislatívnymi obmedzeniami.

_________________________________

Aktualizácia – MMAFighting uvádza, že atletická kompenzácia v Marylande vydala vyhlásenie o vyššie uvedenom vyhlásení:

„Maryland špecifikuje rešpektovanie atletickej kompenzácie, ako aj tvrdí, že dôvernosť náhodných testov náhodných liekov, ktoré sa v súčasnosti vykonávajú odborníkov MMA Jon Jones, ako aj Glover Teixeira, keď sa pripravujú na zápas v UFC 172 262. apríla v UFC 172 , 2014 v Baltimore, Maryland. za predpokladu, že osoba alebo obaja týchto jednotlivcov verejne komentovali takéto testovanie, Maryland špecifikuje atletickú kompenzáciu chváli pána Jonesa, ako aj pána Teixeira, okrem majstrovstiev Ultimate Fighting Championship (UFC), za ich spoluprácu pri podpore týchto ďalších liekov testovacie opatrenia. Maryland špecifikuje atletickú kompenzáciu verí, že takéto opatrenia sú značné a priaznivo ukazujú šport MMA. Pozeráme sa na reguláciu UFC 172 v Baltimore. Aby sa zabezpečila dôvernosť testovania, v tejto chvíli sa od Marylandu v Marylande nedôjde k ďalšiemu pripomienke. “

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook

Páči sa ti to:
Ako načítanie …

Súvisiaci

Ako (a prečo) Atletické provízie môžu vyčistiť zneužívanie PED v Mmamarchu 28, 2014 v „doping“
UFC oznamuje agresívne protipingové politiku 4, 2015 v „doping“
Zafánoval Zuffa Cung Le, rovnako ako bude legálny spad? 22. októbra 2014 v „doping“

Leave a Reply

Your email address will not be published.