Lovci Dream House

Pamätáte si, ako som sa tento mesiac vzdal sódy? Zdá sa, že to tak nie som preto, že som prešiel cez Sonic počas potešenej hodiny a zastavil sa. Žiadne výhovorky, celkovo mať zlý deň.

Ale osud ma dohnal, pretože som ho upustil, len čo som sa vrátil domov! Boo.
Moje najnovšie videá

4 -minútové stojace základné cvičenie pre bežcov
Cvičenie ABS, ktoré môžete robiť doma. Žiadne jadrové cvičenia zariadenia, ktoré môžete vstať pred alebo po behu. Rýchly návod na 5 tréningových pohyboch pre silné jadro a na spochybnenie vašej rovnováhy.

Viac videí

Nahor
Učenie sa zo zlého behu
03:48

Živý
00:00
08:21
04:31

Našťastie som sa snažil byť dobrý a kúpil som tiež Ben One! Keď som sa tam dostal, nebol doma, takže som ho pil. Ha!

Obed.

Mal som naozaj zlý občerstvený deň (nechcem sa do toho dostať, ale počítať na mňa nie som jedna z tých dievčat, ktoré hovoria, že prechádzajú, keď to bolo iba 1 1/2 sušienok Graham). Každopádne som sa potreboval dostať z domu (viac o tom nižšie).

Večera bola moriaka sekaná (našla sa veľmi manažérsky špeciál na Lean Turecko!) A zemiakovú kaše.

Do zemiakov som premiešal nejaký chata. Bolo to naozaj dobré!

Dezert (ktorý by som sa mal zdržať nákupu vzhľadom na to, že som dnes taký občerstvený).

Aby som sa dostal z kuchyne, rozhodol som sa pripojiť k Benovi na nejaké pochôdzky, ktoré robil, a videli sme otvorený dom pre nový domáci vývoj. Videli sme toto miesto, keď sa budovalo a rozhodli sa ho skontrolovať.

Existujú štyri rôzne modely.

Dovoľte mi povedať, že nemáme žiadne plány (ani peniaze) na nákup nového miesta. Ale ja som veľmi lovec domácich a svrbil som skontrolovať tieto nové miesta vonku!

Existujú 4 možnosti, páčili sa mi aspekty každej z nich! Pretože v skutočnosti nie sme nakupovanie, sústredil som sa iba na dekoráciu.

Možnosť 1 Zábavný osmanský stôl:

Chcem novú kuchyňu!

Možnosť #2 Dom kuchynského ostrova:

To bola moja obľúbená kuchyňa kvôli zriadeniu ostrova. Odtiaľ som mohol robiť svoju imaginárnu kuchársku show !!!

Potom ste muži videli, ako pri varení večere zjem občerstvenie. Potom občerstvenie na tom, čo varím. Potom zjedzte večeru.

Počkajte. Nevadí.

Možnosť č. 3 Red Accent House:

Myslím, že to bolo moje najobľúbenejšie z hľadiska dekorácie. Milujem červené akcenty vankúšov. S týmito farbami bola spoločná téma cez dom.

Možnosť 4 bol modrý Green Baby House:

Celým miestom bola modrá zelená téma. Aj tieto farby sa mi veľmi páči!

Ale trochu si myslel, že to bolo príliš veľa, keď sme sa dostali do hlavnej spálne a videli oveľa viac to isté.

Tento dom mal škôlku. Ben skontroloval dieťa <3 Potom hral „Hodiť dieťa“. Nie sme pripravení na „starať sa o dieťa“. Aj keď som bol zamilovaný do toho, že som v tejto škôlke s Benom. Všetky domy boli vlastne mestské domy a 3 príbehy. Prvé poschodie bolo malé, pretože to bola tiež úroveň garáže. Každé miesto malo 1 miesto na prvom poschodí najlepšie vedľa predných dverí nastavených ako kancelária alebo spálňa navyše. To je všetko. Teraz hlasujte. Ktorý sa vám páči najlepšie?! Pošlite mi zošit Zachrániť Zdieľanie je starostlivosť! zdieľam Tweet Pin zdieľam Pošta zdieľam Neustále si ich vyberte: Recept na split banánovej fritézy Recept na split banánovej fritézy Ako dosiahnuť, aby sa banánový fritézový fritéza rozdelil. Air Fryer Banan Dessert Recept Tiktok a Instagram. ľahké rozdelenie banánov Ľahký raňajkový recept na zemiaky Ľahký raňajkový recept na zemiaky Ľahké raňajky Zemiaky Recept Zemiaky sú vynikajúcou zeleninou s výživou a úžasnou možnosťou, ako poháňať vaše wo Beh na ostrove Marco Florida 2021Beh na ostrove Marco Florida 2021 Kde bežať na ostrove Marco Island Florida. Prevádzkové návrhy na cestovanie a letné plážové výlety. Florida Run Blog a Môj zoznam vianočných želaní 2021 Môj zoznam vianočných želaní 2021 Môj zoznam želaní dovolenky s odkazmi na to, čo je v predaji Cyber ​​pondelok. Nápady na darček pre bežec pre vianočné obdobie 2021 Ako sa odraziť od zlého závodného podcastu #82 Ako sa odraziť od zlého závodného podcastu #82 Najlepšie návrhy na starostlivosť o vaše nohy. Ako sa vrátiť zo zlého závodu alebo behu. Half Marathon, 10K, 5K a Marathon Traini Recept na zemiaky a chorizo Recept na zemiaky a chorizo Ľahké zemiakové a chorizo ​​tacos pre bežcov vegetariánsky recept. Ľahšia verzia môjho mexického klasického chorizo. Recept na bežec ⚡ Shareaholic .

Leave a Reply

Your email address will not be published.