Dirty to robí

po tom, čo som minulý víkend dal džús džúsu Jamba Juice Smashkin Smoothie, bol som konzumovaný s jeho vytvorením doma. Dnes som zostavil svoje komponenty a išiel som do mesta.

Tekvica a príchuť tekvicového koláča sú dve primárne prísady. Rovnako som potreboval niečo na to, aby som ho osladil a aby bol krémový. Z tohto dôvodu som sa rozhodol využiť balíček vanilkového proteínového prášku.
Moje najnovšie videá

Zhrnutie podcastu od 6. augusta
A tu je nové video s rýchlym rekapituláciou 3 podcastov, ktoré som včera počúval.
Podcasty sa zhrnú:

The Drama Club – Apríl 2018 epizóda o Monica Lewinsky, ako aj epizóda z júla 2018 o Conan O’Brien, ako aj vévodkyne z York Fergie. Fascinujúce veci!

Ráno Toast Podcast – Dnešná epizóda o horúcich témach vrátane E! Vyhlásenie o spravodajstve, že prehliadka bude úplne zrušená (časy sa v poslednej dobe trochu zmenili, ale teraz je koniec).

Juicy Scoop With Heather McDonald – Rozhovor s kapitánom Sandy z Dima Deck Stredomorstvo

Viac videí

0 sekúnd 7 minút, 26 sekúnd

Nahor
High Achiever – skvelá recenzia knihy počúvania
06:12

Živý
00:00
08:21
07:26

V mixéri:

– 1/2C tekvica

– Prášok bielkoviny

– 1 šálka mandľového mlieka

– ľad

– 1/2 lyžičky tekvicového koláča (veľmi sa mi páči)

– semená chia (voliteľné)

Potom ju natiahnite vynikajúcou mranou. To je to, čo to skutočne robí, takže sa tejto časti nemôžete vyhnúť! Využil som Attune’s Granola Munch v javorovej orech.

Podnik mi poslal tri rôzne príchute, aby som sa pokúsil vyskúšať, ako aj keď som to videl, pochopil som, že je určený pre fantastické veci. Mavor je dokonalým komplimentom tekvice! Chutí ako hnedý cukor a má kúsky pekanových orechov – úplne funguje s jesennou chuťou, ako je táto.

Neverím, že je to perfektné opätovné vytvorenie smoothie Jamby, takže na tom budem musieť pokračovať v práci. Sakra?

Skôr som sa dnes pokúsil vyčistiť. Môžem vám poskytnúť niekoľko dôvodov, prečo som špinavý, avšak číslo jedna je najpravdepodobnejšie, pretože som chudobný v prvku „čistenia“ života. Až do dnešného dňa, keď som si obliekol svoje obrovské ponožky a vyčistil som!

Keď som však išiel spustiť nejaké úlohy, nepravoval som, ako som sa skončil, keď som sa javil ako zarastený futbalový hráč, ktorý nakupoval v Costco. Udržujte ho elegantne, keď znova.

Obed bol chromý šalát, vzorky Costco, ako aj čokoľvek iné, čo by som mohol objaviť, aby som sa mimoriadne nahlas krížil. Dnes som sa cítil chrumkavý.

Potom som urobil krok späť pri pokusoch o čistenie a rozptýlený ľadovou kávou, ako aj Twitter, keď som mal poprášiť. Prám nie je taký dôležitý v veľkom pláne vecí, však?

Chytil som niekoľko vidličiek najvýznamnejšieho čokoládového orechového masla, ktoré pochopilo aj Guyovi.

Potom, v dôkazoch Monica je špinavá #2, som chytil jablko z nádoby v dome metódy od Costco. Existuje dôvod, prečo sú jablká súčasťou špinavých desiatok, avšak trochu pesticídov nikdy nikoho nezabil. Počkaj, úplne áno. Grrreat.

Keď som zložil toto publikovanie, uvedomil som si okrem svojich horúcich ružových výšok kolena, samozrejme som mal na čele špinu. Ste vítaní pre smiechu nakupujúcich Costco. Rovnako ako to by bol dôvod #3.

Úplné špinavé zoznamy je:

Broskyne

Jablka

Paprika

Zeler

Nektarinky

Jahody

Čerešne

Hrušky

Hrozno (importované)

Špenát

Šalát

Zemiaky

Ah! Skutočne požadujem začať kupovať organické jablká a hrozno!

Môže to vyzerať ako špinavá ryža, ale v skutočnosti je to mexické jedlo bez mäsa o deň skôr. Podvádzam tým, že to urobím v nedeľu, to je tiež trochu špinavé.

A v situácii uprednostňujete čisté ovocie, ako aj zeleninu, je to zoznam najmenej kontaminovaných produktov:

Cibuľa

Avokádo

Sladká kukurica (mrazená)

Ananás

Mango

Špargľa

Sladký hrášok (mrazené)

Kiwi

Banán

Kapusta

Brokolica

Papája

Ak si musíte vybrať, že si kúpite špinavé zoznamy organických zoznamov a ušetrite na nich peniaze, pretože je o niečo bezpečnejšie kupovať ich „pravidelné“.

OTÁZKA: Kúpite organické?

Robím, keď môžem, nie je to však vždy ponúkané alebo ekonomicky možné. Za okolností, ako je toto, sa snažím urobiť svoje najlepšie?

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľamPošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.