Laguna Hills Half Marathon Výsledky a rekapitulácia

Dobrý deň! Dnes ráno som prevádzkoval Laguna Hills Half Marathon. Tento závod je sooooo blízko domova, nemohol som ho odovzdať. Páči sa mi, keď je ľahké vyzdvihnúť môj paket a dostať sa na štartovú čiaru. Vážení riaditelia pretekov, urobte prosím oveľa viac pretekov po ulici z mojej postele. Vďaka. Láska, Monican.

Závod sa začal o 7:00 a pretože mi trvá len 5 minút, kým sa dostanem na začiatok (v obchodnom centre Laguna Hills), nemusel som sa prebudiť príliš skoro. Bol som hore pred svojím poplachom, pretože moje telo si myslí, že je zábavné prebudiť sa každý deň v poslednej dobe o 5:30 ráno.
Moje najnovšie videá

Učenie sa zo zlého behu
Zlé behy sa stanú – tu je návod, ako som sa pohyboval okolo a dozvedel som sa z môjho ďalšieho behu. Návrh, ktorý vám pomôže stať sa lepším bežcom tým, že ste neutrálnym pozorovateľom vašich tréningov.

Viac videí

Nahor
Deň maratónskeho výcviku 3
00:51

Živý
00:00
08:21
03:48

V minulosti som tento polmaratón bežal niekoľkokrát. Minulý rok som nebol schopný bežať, pretože som bol na tej Lil Ol ‘Aljašan Cruise. Žiadne veľké. Pretože som nebol pozvaný, aby som tento týždeň jazdil na psích saniach na Aljaške, rozhodol som sa spustiť kopcovitý závod, ktorý ma prinútil cítiť sa, akoby som ťahal sane.

Model 5K, 10K a Half Marathon začína súčasne. 5K sa vypne okolo míle 3 a 10k visí trochu potom. Takže je to veľký zábavný dav na štartovej čiare. Mám trochu pocit, že 5k bežci sú na začiatku oveľa viac nadšení – možno je to preto, že nemusia bežať toho „extra 10 míľ alebo možno je to preto, že sa najskôr dostanú na pivnú záhradu – ja nie vedieť. V každom prípade sa mi páči energia potešených bežcov! Ale to znamená pomaly-ish prvú míľu, pretože chodci, bežci a kočíky sú všetci zmiešaní.

Polovičný maratón Laguna Hills vám dáva trochu potuchy o pretekárskom kurze najlepšie v názve – je kopcovité.

Keď som išiel na paketový pick-up, jeden z dobrovoľníkov v fronte povedal: „Prečo to robíme? Je kopcovité! “

Keďže som minulý rok preskočil, zabudol som, aký kopcovitý je kurz. Mám pocit, že výška grafu je trochu klamstvá. Určite sa necíti ako taká veľká zjazdová situácia a cíti sa, že kopce sú strmšie, ako ukazujú. Možno boli moje nohy jednoducho unavené. Na cyklistickej ceste je veľa bytu od 9 míľ do 12.

Najlepšia časť kurzu je sekcia prostredníctvom divočiny Aliso a Woods Canyon. Je to naozaj pekné!

Počasie bolo skvelé na beh – je zamračené vďaka nejakej „júnovej temnote“. Dav na konci je skvelý, ale pred cieľom je kopec najlepší, ktorý je dosť brutálny. Dovtedy boli moje nohy hotové. Strávil som míle 10-13 premýšľaním o tom, ako by som mal po pretekoch robiť ľadový kúpeľ alebo kryoterapiu. Moje nohy boli vykonané v míle 10.

Laguna Hills Half Marathon Finish Time – 1:48:12

Po závode je zábavný rodinný festival. Pretože existuje 5K, 10k, polmaratón a preteky pre deti, je to veľká rodinná udalosť. Vďaka šťastiu SoCal sú nákladné autá a skokové domy a ideálne počasie.

Na cieľovej čiare som našiel priateľa, ktorý povedal, že smeruje do pivnej záhrady. Boom. Perfektné. Trochu som sa visel s Leann a Sassy a jej priateľmi. Nepijem pivo (ale pijem všetko ostatné), tak som sa trochu chytil, než som sa vydal na svoje auto.

Sassy tiež bežal! Je jednou z jediných bežcov z Long Beach. Trénujú na maratón La Marathon a Long Beach. Ak ste v oblasti, mali by ste sa pripojiť k tímu. (E -mailový tréner Steve na adrese steve@socalrunning.com Ak máte otázky alebo chcete informácie. Vyzerá to, že práve začali letný tréning, na ktorý by ste mohli skočiť.)

Nakoniec som kráčal k autu namiesto toho, aby som čakal na kyvadlovú dopravu. Neviem, prečo sa raketoplány pohybovali dosť rýchlo, ale ja som len tak chcel chodiť, premýšľať a veci. Weirdo.

Polovičný maratón Laguna Hills a ďalšie preteky sú prínosom pre námorný zbor Spojených štátov Dark Horse Battalion. Je to skvelá príčina a dobrý spôsob, ako stráviť pamätný deň.

Okrem technickej tričky a medaily dostanete klobúk na prevádzku polovice maratónu. Dal som technické tričko svojej matke, pretože mám toľko.

A teraz odpočívame a jeme a opakujeme … a „my“ naznačujem, že ja a Vegas.

Prajem vám skvelý deň!

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľamPošta

zdieľam

Neustále si ich vyberte:

Disney World 10K Race rekapitulácia

Disney World 10K Race rekapitulácia

Run Disney World Marathon Weekend 2022. Disney 10K Race Review and rekapitulácia. Top 10 fotografií a momentov z behu

Výsledky a rekapitulácia surfovať z mesta Surf City

Výsledky a rekapitulácia surfovať z mesta Surf City

Surf City Marathon a Half Marathon Výsledky a rekapitulácia. Fotografie a zábava z polmaratónu behu na pláži Huntington

Irvine Half Marathon Race rekapitulácia

Irvine Half Marathon Race rekapitulácia

Polovica Marathon Race rekapitulácia a recenzia. Irvine Half Crazy Half Marathon Running Course and Race Review a návrhy na

Irvine Half Marathon Výsledky a bahno?

Irvine Half Marathon Výsledky a bahno?

Irvine Half Marathon Race rekapitulácia a výsledky. Hlavné body z výstavy, parkovania, kurzu, počasia, post -pretekovej párty a Mor

Červené víno a rekapitulácia pretekov z polovice maratónu

Červené víno a rekapitulácia pretekov z polovice maratónu

Spustite rekapituláciu pretekov Disney Half Marathon. Červené víno a večere Half Marathon 2021 Návrhy Triky a prehľad 13,1 míle

AFC Half Marathon Race rekapitulácia a fotografie

AFC Half Marathon Race rekapitulácia a fotografie

Najlepšie americké mesto (San Diego) Half Marathon Race Výsledky a rekapitulácia. AFC Half Marathon Fotografie. Zaberať

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.