Zeleninový popový kvíz!

Ahoj! Ako to ide? Včera sme narazili na festival Zeme Day a objali sme nejaké stromy a tiež jedli nejaké ľadové pop. Vieš, že som si vybral vodný melón Cucumber One!

Som celkom zamilovaný do nosenia harbov na Floride. Je tu tak horúco a tieto sú také ľahké a ľahké sviežo!
Moje najnovšie videá

Dostal som test Covid-19
Získanie testu koronavírusu – ako to funguje, aké to je, moja skúsenosť a ďalšie. Dostal som konvenčný test a Ben dostal rýchly test Covid-19.

Viac videí

0 sekúnd po 5 minútach, 16 sekúnd

Nahor
Potom bola preč – recenzia knihy
04:20

Živý
00:00
08:21
05:16

Tento modrý Romper s rukávom s čiapkou je úžasný, pretože rád mám trochu čiapky, keď sa môžem vyhnúť príliš početným brehom. (Som dole s pevnými, len sa snažte mať na pamäti.)

Royal Blue Romper / Tento modrý rukotý Romper je rezaný veľmi lichotivý! Myslím, že si to objednám za 3 sekundy.

Dnes ráno som sa zobudil veľmi hladný.

Aa a teraz sa musím oddýchnuť.

Zeleninový popový kvíz!

Môj brat mi včera poslal správu, že konečne pozrel vidlice na nože. Som z toho veľmi nadšený, pretože to začalo rozhovor o jedle. (Je to tiež na Netflixe.)

V minulosti by som sa ho spýtal: „Aká zelenina ste dnes jedli?“ skontrolovať a zistiť, či niečo zjedol a/alebo či by začal konpro o zdravom jedle. Mnohokrát to tak nebolo, ale páčilo sa mi, že som sa kladie na túto otázku, pretože to nie je veľká.

Čítal som štúdiu Číny a videl som film pred chvíľou, takže som všetko o posolstve jesť rastlinnú stravu. Takže na počesť tejto príležitosti som sa chcel podeliť o svoj obľúbený pondelok bez mäsa každý deň recepty!

Chili relleno kastrol <- tak dobre. Ľahké dva prísady tacos Dvakrát pečené zemiaky Otázka: Aká zelenina ste dnes jedli? Videli ste vidlice nad nožmi? Pošlite mi zošit Zachrániť Zdieľanie je starostlivosť! zdieľam Tweet Pin zdieľam Pošta zdieľam Neustále si ich vyberte: Výzva na odvahu a odvážne sa veľmi odvážať a bežať Výzva na odvahu a odvážne sa veľmi odvážať a bežať Skontrolujte čas ... čo dnes robíte? Zazvonenie s behom, Deň odpočinku, sily, psie prechádzka atď. [Skontrolujte @rune 9 dôvodov, prečo potrebujem masážne členstvo 9 dôvodov, prečo potrebujem masážne členstvo Massage Envy Mesačné špeciály a preskúmanie masáže alebo služby tváre každý mesiac. Moje dôvody na masáž Najlepšie obľúbené obľúbené influencer a zdravé potraviny Bingo Najlepšie obľúbené obľúbené influencer a zdravé potraviny Bingo Ahoj! Prírodné produkty Expo (aka #Expowest na sociálnych médiách) bol tento víkend v Anaheim v Kalifornii. Je to obrovská konferencia Čo jem za deň - pre bežcov Čo jem za deň - pre bežcov Čo jem v dennom videu od bežca. Jedlo denníka všetkého, čo som jedol jeden deň raňajky, obed, večeru a občerstvenie. plus Vajcia zamrznutie-ako injekcie doma idú Vajcia zamrznutie-ako injekcie doma idú Zmrazujem svoje vajcia. Ako robím injekcie na video o liečbe plodnosti. Vajce mrazivé zábery doma Ako a prečo niekoho zrušiť na podcaste v sociálnych médiách 110Ako a prečo niekoho zrušiť na podcaste v sociálnych médiách 110 Mali by ste sa vám zrušiť na Instagrame alebo na Facebooku? Prečo. Kedy. A ako sa nesledovať láskou. Starostlivosť o seba a vaše sociálne médiá ⚡ Shareaholic .

Leave a Reply

Your email address will not be published.