32 500 dolárov Pirátske vyrovnanie dosiahlo dodržiavanie pravdepodobnej pirátskej PPV PPV

, ktoré prispievajú k archivovaným súhrmom tejto stránky vrátane Platy za výplatu UFC Pay Per View Piracy, dôvody na rozsudok tento týždeň zverejnili tento týždeň okresný súd USA, C.D. Kalifornia, potvrdzujúca vyrovnanie 32 500 dolárov.

V uverejnených dôvodoch (Joe Hand Promotions Inc. v. Asratian) je vystavených málo skutočností, pričom súd práve potvrdzuje spoločnú žiadosť, aby sa rozsudok dostal proti obžalovaným za 32 500 dolárov.

Je to bezriziková stávka, že podkladové poistné nároky zahŕňali priemyselné pirátstvo vrátane udalosti platby za UFC Platy Per View, pretože väčšina stíhaní propagácie Joe Hand zahŕňa takéto udalosti.

Je potrebné poznamenať, že toto vyrovnanie je vyššie ako vzorec v nedávnych rozsudkoch, kde sa škody často hodnotia oveľa nižšie ako táto suma, aj keď nemôžem byť pre vyrovnanie dôležitý bez toho, aby som pochopil akýkoľvek typ základných skutočností. Príklady nedávnych nižších rozsudkov môžete skontrolovať súhrny situácie uvedené nižšie:

Hodnotenie 1 800 dolárov pre priemyselné pirátstvo udalosti UFC

Hodnotenie 1 000 dolárov pre priemyselné pirátstvo udalosti UFC

Hodnotenie 250 dolárov pre priemyselné pirátstvo udalosti UFC

4 000 dolárov a hodnotenie 3 000 dolárov pre priemyselné pirátstvo udalostí UFC

Hodnotenie 3 600 dolárov pre pirátstvo udalosti UFC

Hodnotenie 1 000 dolárov pre priemyselné pirátstvo udalosti UFC

Hodnotenie 4 800 dolárov pre priemyselné pirátstvo udalosti UFC

Hodnotenie 10 000 dolárov pre priemyselné pirátstvo udalosti UFC

Hodnotenie 1 200 dolárov pre priemyselné pirátstvo udalosti UFC

Pri vstupe do rozsudku 32 500 dolárov proti okresnému sudcovi obžalovaných William Keller ponúkol dodržiavanie krátkych dôvodov:

Oslavy vyššie uvedenej akcie sa týmto, ako aj so svojou radou, požadujú, aby sa rozsudok vo výške tridsaťdva tisíc päťsto dolárov (32 500,00 dolárov) vrátane poplatkov za právne zastúpenie, ako aj náklady, ako aj náklady, ako aj náklady. v prospech žalobcu Joe Rand Promotions, Inc., ako aj proti Arsenovi Asratinovi, individuálne, ako aj D/B/Domov krídel; ako aj Home of Wings, LLC D/B/Domov krídel.

Strany, ako aj každá z nich, sa vzdajú akéhokoľvek druhu a všetky práva, aby sa usilovali o presadzovanie stanoveného rozsudku, ako aj ešte viac žiadosti, aby tento čestný súd prešiel do požadovaného a stanoveného rozsudku iba v udalosť zlyhania zmluvy o vyrovnaní strán, ako aj písomné oznámenie o presne tomto čestnom súde podľa poradcu pre záznam.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook

Páči sa ti to:
Ako načítanie …

Súvisiaci

Podrobnosti o vyrovnaní pirátstva vyplateného za zobrazenie odhalené po obvinení zlyhania z platov 22. novembra 2016 v „pirátstve“
Detektív pirátstva UFC obvinený z „zachytenia“ obvineného z pirátstva prokuratúry 15, 2015 v „pirátstve“
UFC 155 pirátstvo vedie k hodnoteniu škôd 4 300 dolárov, 30, 2016 v „pirátstve“

Leave a Reply

Your email address will not be published.