Begg Sandwich, ako aj 5k piatok

, všetci chápeme, že raňajky sú najdôležitejším jedlom dňa. Ale moje RD, ako aj niekoľko článkov, s ktorými som sa stretol s tým, že raňajky by mali byť tiež obrovským jedlom (ak nie najväčšími).

Počul som: „Mali by ste jesť raňajky ako kráľ, obed ako princ, ako aj večera ako pauper.“ Znamená to, že si pripravte raňajky, najvýznamnejšie jedlo a odtiaľto.
Moje najnovšie videá

Memoir Jessica Simpson – recenzia otvorenej knihy
Recenzia novej knihy Jessica Simpsonovej – Open Book. Speváčka, ako aj podnikateľ rozlieva triky, ako aj za scénami prekvapenia všetkých v jej spomienke.

Recenzia Audible Book – Jessica Simpson ju číta sama! Navyše existujú bonusové melódie, keď získate zvukovú verziu!

Viac videí

0 sekúnd po 6 minútach, 5 sekúnd

Nahor
Počas vypuknutia Covid19 zostaňte zdraví
02:25

Živý
00:00
08:21
06:05

(Zdroj)

Moja RD navrhla (opakovane, až kým som nepočúvala), že jesť oveľa viac skôr v deň, aby som zabránil svojmu vzoru nočného občerstvenia. Zdá sa, že aj keď zjem veľkú večeru, ak budem jesť menej, ako sa vyžadujem skôr v priebehu dňa – výsledkom je moja túžba prejedať sa v noci, aby som sa na to mohla skladať.

V pondelok s štvrtkom nemám čas na výrobu veľkých, varených raňajok, ale dnes som to urobil. Urobil som sendvič so sendvičom a ovocie.

Varil som vajíčko v miske a mikrovlnne ho uplynul, až kým nie je pevne. Ak to urobíte, vždy nastriekajte svoju misu sprejom na varenie alebo je to vražda, aby ste ich vyčistili. (Áno, skutočná vražda. Nestanovíme tu v RER.)

Dal som na bagel kŕdeľ s kravou s kečupom, rovnako ako to bol kýlový, chutný neporiadok. Na tejto tanieri je tona melónu, pretože je tiež úplne zrelá?

Run: Dnes je piatok, 5k piatok, aby bol oveľa presnejší. Bežali ste? Urobil som jednoduchých 5K, aby som to „otrasil“ na zajtrajší beh?

Ste súčasťou obrovského raňajkového klubu?

Otázka: Aké je vaše najvýznamnejšie jedlo dňa?

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Neustále si ich vyberte:

Rock N Roll San Diego Marathon Half Marathon a 5K Code Code

Rock N Roll San Diego Marathon Half Marathon a 5K Code Code

Rock n Roll San Diego Marathon Half Marathon 5K Code. Jún 2019 Kód zľavy pretekov. Rovnako ako čítam Meb’s New Boo

Spustite správu za 6. až 12. mája

Spustite správu za 6. až 12. mája

Ahoj! Ako presne ste tento týždeň behali a jedli ste? Tu je moje zaokrúhlenie behu, jedla, vtipné, náhodné a aktualizácie z TH

Pizza Omelet Recept-2 spôsoby

Pizza Omelet Recept-2 spôsoby

Zdravé raňajky recept na pizzu omeletu s nízkym obsahom tuku Mozzarella California. Recept na vaječnú kôru na raňajky, Lun

Jednoduché vrúbané zemiaky s receptom brokolice

Jednoduché vrúbané zemiaky s receptom brokolice

Jednoduché vrúbané zemiaky s brokolickými receptmi svetla. Veggie balená domácnosť priateľská k bočnému jedlu Potluck recept

Orange Region Fair 5K závodná diskontná sadzba a školiaci plán 5K

Orange Region Fair 5K závodná diskontná sadzba a školiaci plán 5K

Ahoj! Ak máte radi beh, rovnako ako jesť rovnako ako jaught premýšľať o tom, že prevádzkuje 5k a na to, aby ste sa dostali na veľtrh … Majte na pamäti L

Irvine Half Marathon Race rekapitulácia

Irvine Half Marathon Race rekapitulácia

Polovica maratónskych pretekov rekapitulácií, ako aj preskúmanie. Irvine Half Crazy Half Marathon Running Program, ako aj hodnotenie rasy, ako aj návrhy na

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.