ABC nalieha na generálneho prokurátora Al Haymona za údajné porušenia Ali Act

Zákon o reforme boxu Mohameda Aliho, štatút určený na vyčistenie športu v boxe, nikdy neviedol k úspešnému stíhaniu. Nie je to kvôli pravde, že právne predpisy nie sú porušené, ale zdá sa, že na federálnej úrovni je na federálnej úrovni trochu vôľa na presadzovanie svojich ustanovení.

Tim Lueckenhoff, súčasný prezident Asociácie boxerských komisií, sa v minulosti vyjadril o nedostatku presadzovania tohto zákona, ako aj tento týždeň napísal list Lorreta Lynchovej, generálnemu prokurátorovi Spojených štátov, ktoré požadovali vyšetrovanie ako aj potenciálne stíhanie Al Haymon.

List určuje „môžeme, ako aj požiadať, aby existoval„ primeraný dôvod domnievať “, že Haymon sa„ zaoberá priestupkom tejto kapitoly “.

Celý list bol prvýkrát získaný spoločnosťou SI.com, ktorý sa dá objaviť práve tu, ktoré sa sústreďuje okolo obvinení, že Haymon porušuje štatút súčasným konaním ako promotér, ako aj manažér, čím porušuje oddiely štatútu, ktoré sú navrhnuté tak, aby pôsobili ako firewall medzi promotérmi, ako aj manažérmi.

Nie je isté, čo, ak vôbec nejaké, postúpia generálny prokurátor USA, ktorý plánuje dohodnúť žiadosť ABC. Tento príbeh budem aktualizovať, keď sa objaví viac informácií.

Reklama

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook

Páči sa ti to:
Ako načítanie …

Súvisiaci

„Play Plays“ v Pirátstve UFC je jednou metódou StreetJune 26, 2017 v „pirátstve“
WBO presúva súdny proces, ktorý tvrdí, že porušenia Ali ACT do arbitráže 16, 2018
Združenie MMA Fighters Association sa dostanú do podpory od Teamsters UnionJuly 30, 2015 v „Ali Act“

Leave a Reply

Your email address will not be published.