Yoga Mat Flip Flops

, keď som sa o pár víkendov vrátil na výročné stretnutia Ben’s College, urobil som chybu, keď som namiesto pohodlných topánok priniesol „roztomilé“ topánky. Neuvedomil som si, že je zapojené toľko chôdze a nakoniec som si na nohách dostal pľuzgiere?

Chcel som odísť z topánok, ale nemohol som nájsť miesto, kde by ste dostali nejaké lacné žabky. Nakoniec sme na ceste k večeri kráčali po obchode Princeton Running Store a aj keď to bolo po uzavretí času, skvelí zamestnanci obchodu ma nechali prichádzať a získať nejaké plutvy.
Moje najaktuálnejšie videá

Dostal som test Covid-19
Získanie testu koronavírusu – ako to funguje, aké to je, moja skúsenosť a ďalšie. Dostal som štandardný test a Ben dostal rýchly test Covid-19.

Viac videí

0 sekúnd po 5 minútach, 16 sekúnd

Nahor
Deň maratónu 4
01:21

Živý
00:00
08:21
05:16

Mal som len minútu, takže som chytil prvý pár vo svojej veľkosti. Keď sme za ne platili, zamestnanec poukázal na to, že sú vyrobené zo skutočnej jogovej podložky. Keď som ich nasadil (práve vtedy a tam), povedal som mu, že sa cítim oveľa viac Zen. “OMMM…”

Toto sú najpohodlnejšie žabky, aké som kedy mal. Nosím ich pravidelne a už uvažujem o získaní ďalšieho páru. Láska.

Sandále sú od Sanuk. A ja som ich nedostal za bezplatné, ani som nedostal kompenzáciu za to, že som sa neochotne nadával o ich topánkach. To som všetko ja.

Dnes ráno bol dva dni tréningu = 4 kopcovité míle. Ja (pochádzam z plochých oblastí SoCal), myslím, že kdekoľvek v mojom meste je kopcovité. Práve som urobil tú istú 4 míľovú cestu, ktorú som včera urobil.

Potom som sa nemohol rozhodnúť medzi smoothie alebo jogurtovou misou na raňajky. Išiel som jogurt. Môj veľký problém s jogurtovými miskami je, že sa mi páči cereálie v mlieku, nie jogurte. Takže vždy nakoniec jesť svoju jogurtovú misu a potom pridám cereálie a mlieko, aby som si dal opravu. Toto nie je dobrý plán.

V mixe: grécky jogurt, semená chia, vitatop, banán, PB, obrovské hrozienka, Kashi H2H. (Potom som pridal cereálie a Soymilk. Neviem prečo, ale takmer vždy to robím.)

Namasta

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.