Päť zábavných piatkových Fings

Šťastný piatok! Z nejakého dôvodu sa Ben, ako som sa obaja prebudil okolo 4:45, a nemohol som sa vrátiť spať. Namiesto toho, aby s tým bojoval, bol pripravený na prácu, rovnako ako som sa pripravil na beh.

Beh – urobil som 6 míľ a po celý čas som sa cítil fantasticky. Žiadna hudba – iba moje obrovské filmy ol ‘hlavy.
Moje najnovšie videá

Môj milý manžel v Pysch Ward: A Memory – Recenzia knihy
Môj milý manžel v Pysch Ward: Memoir
Mark Lukach

Hodnotenie zvukovej knihy najpredávanejšej spomienky vydanej 2017.

Je to skvelé počúvanie?
Zdieľam rýchle vyhodnotenie knihy ponúkanej pre Audible.

Od Amazonu:

Srdcová, ale nádejná spomienka na mladé manželstvo, ktorá je nanovo definovaná duševnou chorobou, a tiež potvrdzuje silu lásky.

Mark aj Giuliaho život spoločne začal ako rozprávková romantika. Padali ako osemnásť rokov, oženili sa o dvadsiatich štyroch a začali svoj vysnívaný život v San Franciscu čoskoro potom. Keď však Giulia mala dvadsaťsedem, zažila desivú a nepredvídanú psychotickú prestávku, ktorá ju pristála na psychickom oddelení takmer mesiac. Jedného dňa bola žiarivá a dobre upravená; Ďalej bola klamná, ako aj samovražedná, presvedčila, že jej páčili sa, ktoré neboli v bezpečí.

Otázka:
Aká kniha alebo podcast teraz počúvaš ??

Čo by som mal počúvať ďalej?!

Odkazy na knihu, ako aj ďalšie hodnotenia sú na runEatrepeat.com

Viac videí

0 sekúnd po 5 minútach, 31 sekúnd

Nahor
Tvárová maska ​​na beh alebo chôdzu vonku tipy
07:15

Živý
00:00
08:21
05:31

Keď sa Ben posadil na raňajky, všimol si, že sa na stole v kuchyni visí žena, ktorá visí! Majú veľké šťastie. Ale to prišlo priamo sem, aby zomrelo, takže si nie som istý, či je to stále šťastie?

Ben si vyrobil sendvič s vaječným sendvičom a tiež ho podal na mojej vianočnej ozdobe. Vždy verím, že je to také čudné?! Stále využíva moje Vianoce, ako aj veľkonočné taniere. Vidí iba vozidlo, ktoré slúži na svoje jedlo, ale vidím sviatky, rovnako ako ma to zmätilo.

Na päť zábavných piatkových vecí …

1. V poslednej dobe mám na tohto chlapa veľký zamilovanosť.

Nie som si istý, či je to tá, ktorá je taká, alebo jeho schopnosť dať si pred prácou vhodné pohrebisko ženy, som však fanúšikom … Photo bomba Cathy!

2. Tento chlap urobil v aute úplné vyhodnotenie piatich hamburgerov, ako aj hranolky. Je to trochu zdĺhavé, takže tu je remix.

3. Skinny Runner, rovnako ako v nedeľu robím pol minútu maratón! Zajtra si teda vymieňam svoje dlhodobé, aby som si oddýchol (čítaj: buď lenivý, sledujte trash TV, jesť sacharidy).

Navrhla, aby sme sa preteky pripravili, takže budem stáť hodiny otroky nad mojím „nepríjemným autorom blogu, ktorý berie tak dobre veľa samovelokatívy“.

Počkajte. Som hotový.

4. Tento týždeň som bol konzumovaný stlačením citróna vo svojej vode, ako aj teraz tancujem s citrónom a nasmerujem toto šteniatko, keď sa zúčastňujem …

Toto je najroztomilejšie šteňaté video vôbec – šteňa vs. citrón

5. Dnes sa obedujem s mojím bitovým súrodencom! Ideme do Panera, pretože som to úplne túžila

Ako vyzerá váš víkend?

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.