Desať chuťových pohárikov

Dobrý deň! Na MGP som bežal silných 10 míľ a spadol iba za poslednú míľu a pol. Vezmem si to, pretože som musel ísť na toaletu trikrát predtým, ako som dnes ráno odišiel, a myslel som si, že sa vrátim späť domov na mimoriadnu zastávku!

Po spustení – Šťava z celého jedla detoxikácia. Dali mi ďalší výstrel trávnika a neochotne som to vzal. Nepáči sa mi pšeničná tráva, ale viem, že je magická, takže som vystrelil.
Moje najnovšie videá

Deň maratónu 5. Deň 5
Marathon Training Running Blog – Run Eat Opakovanie. Deň tréningu 5.

Viac videí

0 sekúnd po 4 minútach, 34 sekúnd

Nahor
Zhrnutie podcastu od 6. augusta
07:26

Živý
00:00
08:21
04:34

Potom som sa ponáhľal domov do kostola. Už nejaký čas som nebol v kostole a tento týždeň som mal v mojom srdci dieru s veľkosťou Boha. Vyskúšali sme nový katolícky kostol (podivne si ho vybral) a bol zabalený – iba stojatá miestnosť. Dobrá služba, ale myslím si, že sa musíme vrátiť k druhej cirkvi, ktorú sme našli, že sa cítilo, akoby to malo potenciál urobiť tam domov.

Otvorený list každému s chuťovými pohánmi….

Vážení ľudia Zeme,

Viem, že časy sú ťažké, ekonomika je zlá a všetci nemáme peniaze na to, aby sme utratili 1,25 dolárov za hlúpy bar Granola (a to bolo v predaji!). Urobte si však jednu výnimku a vyhľadajte tento nový druh tmavej čokolády a bare morskej soli.

Chutí ako ozdobný kúsok cukroviniek. Ale môžete to nazvať občerstvením a predstierať, že to nie je vynikajúca vina z cukroviniek. Nie je začo.

Láska, Monica

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Neustále si ich vyberte:

šnurovanie Irvine Half Marathon

šnurovanie Irvine Half Marathon

Lexus Lace Up Race Irvine Half Marathon. Orange County Run Half, 5K, výsledky relé a rekapitulácia. 2019 Lace Up Run Race Disc

AFC Half Marathon Race rekapitulácia a fotografie

AFC Half Marathon Race rekapitulácia a fotografie

Najlepšie americké mesto (San Diego) Half Marathon Race Výsledky a rekapitulácia. AFC Half Marathon Fotografie. Zaberať

Bostonský maratón v pondelok, ale virtuálny 5K

Bostonský maratón v pondelok, ale virtuálny 5K

Dnes som prevádzkoval Boston Athletic Association Virtual 5K! A je to maratón v pondelok, je to technicky 5k pondelok … ale t

Irvine Half Marathon Race rekapitulácia

Irvine Half Marathon Race rekapitulácia

Polovica Marathon Race rekapitulácia a recenzia. Irvine Half Crazy Half Marathon Running Course and Race Review a návrhy na

Preto behám

Preto behám

Prečo bežím. Všetci máme rôzne dôvody, ktoré prevádzkujeme. Je však vynikajúce, že sa môžeme spojiť prostredníctvom prevádzky a sociálnych médií.

Výsledky OC Half Marathon a 13 najlepších zvýraznení

Výsledky OC Half Marathon a 13 najlepších zvýraznení

Výsledky maratónu OC Marathon a Half Marathon. Orange County rekapitulácia a najlepšie časti behu 13,1 míle. zľavy pre ostatných

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.