Fit na beh

V San Jose Mercury News je vynikajúci príspevok o bežcoch, ktorí zomreli v polovici maratónu, ako aj maratónov vzhľadom na tento september. Sedem ľudí zomrelo a snažili sa ísť na vzdialenosť. Je to nesmierne smutné. Príspevok sa týka toho, či sú niektorí ľudia závodia alebo nie sú „vhodní na preteky“? Niečo, o čom by ste mali uveriť oveľa viac, ako aj oveľa viac ľudí, ktorí sa pripájajú k zábave.

Chápem, že nie som postavený ako bežec. Predpokladám, že som zdravý, pretože som mladý, behám roky, jesť mimoriadne zdravé, mám veľa energie a cítim sa skvele? Ale nikdy som nešiel k lekárovi, ako aj spochybňoval moje zdravie a wellness, ako aj daňový beh na mojom tele. Len niečo, o čom verím …
Moje najaktuálnejšie videá

Prevádzkovanie nápadu zostaňte zdraví počas vypuknutia Covid19
Spustenie nápadu zostať zdravý počas vypuknutia koronavírusu. Môžete bežať rovnako ako chodiť vonku počas pobytu v dome? Tu je tip, ktorý vám pomôže zabrániť tomu, aby ste sa dotkli vašej dohody …

Viac videí

0 sekúnd po 2 minútach, 25 sekúnd

Nahor
Deň maratónu 4
01:21

Živý
00:00
08:21
02:25

Dnes ráno som spal a nechal som sa zobudiť pri svojich vlastných hodinách tela okolo 7:15 hod. Mal som polovicu pb & j bagel (bagel v plnej veľkosti), aby som poháňal môj beh. Urobil som 16 míľ za 2:36:07. Držal som mimoriadne veľkú rýchlosť až do posledných 3 míľ. Nakoniec som sa ku koncu venoval veľkým časom chôdze.

A priniesol tieto mesiace Luna na beh. Nepáči sa mi to veľmi veľmi. Verím, že chutili ako sirup kašľa. Páči sa mi chomps lepšie.

Keď som sa vrátil zo svojich 16 míľ, sedel som na niekoľko minút v chladnom vodnom kúpeli (bez ľadu.) A potom sa potom osprchoval.

Mal som tento protien smoothie so špenátom, ako aj s obilninami na jesennú pšenicu Kashi. Musel som sa zmocniť niečoho, čo by som mal ísť, pretože Ben, ako som musel spustiť rýchlu pochôdzku, ktorá bola časovo citlivá. Potom prišiel dom na zvyšky čínštiny?

Mám len pár hodín, aby som spojil kostým Halloween! Rovnako ako skutočne požadujem, aby fungovala aj inštitúcia! Som trochu ohromený.

Uvidíme sa, ľudia neskôr?

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.