Bradley Martyn vs Christian Guzman: Úspech influencer Fitness

od Matta Weik

Žijeme vo svete, kde sa nemusíte narodiť s priezviskom Kennedyho alebo Rockefellera, ktorý sa považuje za slávneho. Dnes všetko, čo potrebujete, sú sociálne médiá a fotoaparát. Teraz som v minulosti urobil niekoľko článkov o ovplyvňovateľoch vo fitnes priestore a prepadol som dobro, zlé a škaredé, ale dnes chcem tlieskať úspechu a predovšetkým dvoch vplyvných vplyvov na fitness – Bradley Martyn a Christian Guzman.

Idem to predpovedať tým, že poviem, že nie som priatelia s jedným z týchto chlapcov, neplatí ma, aby som o nich hovoril, a v skutočnosti som nikdy nehovoril ani s nimi v mojom živote a oni Nepoznal by ma z diery v zemi, aj keď videli moje meno a obrázok. Ako už bolo povedané, rešpektujem grind a zhon z týchto dvoch.

Ste jeden kus obsahu od vyhodenia do vzduchu
Nikto nevyberie videokameru a fotografuje alebo videá a je okamžite profesionál. Po nahraní sa vyžaduje odoslanie. Foto po fotografii. Video po videu, aby ste sa dostali dobre v tom, čo robíte. A ak nahrávate videá pre YouTube, nemôžete sa hanbiť pred fotoaparátom. Bradley a Christian sa zamerali na jednoduché vydávanie najlepšieho obsahu na rozvoj svojej osobnej značky, ktorá im potom umožňuje využívať svoj vplyv na budovanie skutočných podnikov.

Faktom je, že sme všetci len jedno video od vyhodenia do povetria – nevyhnutné je, aby sme jednoducho vyrábali obsah, ktorý prináša hodnotu a/alebo domácu zábavu, a nechať trh rozhodnúť, či je váš obsah hodný alebo nie. Ďalší obsah, ktorý uverejňujeme, môže získať 100 sledovateľov alebo 100 000 sledovateľov. Kus obsahu môže byť kedykoľvek vírusový – v niektorých prípadoch bez rýmov alebo dôvodu.

Keď sa pozriete na Bradleyho Martyna a Christiana Guzmana, ich nasledovanie je šialené. Bradley Martyn má 30 rokov, má 2,31 milióna predplatiteľov na YouTube a 3,4 milióna sledovateľov na Instagrame. Christian Guzman má iba 26 rokov, má 985 000 predplatiteľov na YouTube a 1,2 milióna sledovateľov na Instagrame. Aj keď medzi týmito dvoma mužmi existuje dobrá priepasť, ich úspech je absurdný a na rovnakej úrovni. Vďaka svojmu dosahu a vplyvu vyvinuli niekoľko úspešných spoločností, z ktorých každá sa chcem dotknúť ďalšieho.

Nemusíte súťažiť, aby ste boli úspešní v priemysle
Preč sú dni, keď potrebujete vstúpiť na fázu kulturistiky, aby ste si v priemysle pomenovali. Teraz môžu sociálne médiá urobiť z kohokoľvek hviezdu a ešte väčšiu ako ikony, ktoré vidíme zdobiť pódium každý rok. Nehovoriac o tom, že zo svojho vplyvu online zarobia oveľa viac peňazí, ako mnohí dnešní konkurenti. Zatiaľ čo Bradley aj Christian v minulosti súťažili, ani jeden doteraz nedosiahol štatút IFBB Pro. To neznamená, že sa nebudú snažiť, ale keby som bol stávkovým mužom, získanie profesionálnej karty nie je na žiadnom z ich radaru.

Pozrite sa dobre na Bradleyho Martyna a Christiana Guzmana. Obe vlastné telocvične (Zoo Culture a Alphalete Gym), vlastné odevné línie (Zoo Culture Gear a Alphalete Atletics), predávajú osobný tréning (BMFIT a CG Fitness) a obidve majú rad doplnkov (pôvodné doplnky a 3D energetický nápoj) .

Väčšina ovplyvňovateľov umiestnila všetky svoje vajcia do jedného koša, zatiaľ čo Bradley a Christian majú viac prúdov príjmu. A ani sme nehovorili o ich príjmoch YouTube. Nielenže môžu Bradley Martyn a Christian Guzman vyrobiť šesťmiestne čísla z reklám, ktoré prevádzkujú na svojich videách YouTube, ale obaja sú schopní propagovať svoje spoločnosti na platforme, aby vytvorili oveľa väčší príjem (čo je inteligentné používať ako pákový a marketingový a marketingový ).

Pokiaľ ide o čistú hodnotu … Podľa spoločnosti WealthhyPersons.com má Bradley Martyn v hodnote približne 2 milióny dolárov a spoločnosť Wealthygorilla.com hovorí, že Christian Guzman má tiež hodnotu približne 2 milióny dolárov. Všetky veci sa zvážili, najmä vo svojom veku, ktoré nie sú príliš ošúchané. Zdá sa, že obaja sú veľmi dôvtipní a využívajú svoje peniaze, ktoré sa používajú v aktívach, ktoré generujú príjem (podniky).

Christian Guzman vyšiel v posledných niekoľkých týždňoch a povedal, že má zmluvu o vybudovaní toho, čo volá Alphaland – tiež ho dokumentuje na svojom kanáli YouTube, ak ste sa starali o sledovanie. Christian našiel obrovskú budovu, v ktorej sa nachádzajú všetky jeho spoločnosti pod jedným strešným systémom a zároveň vytvárajú zábavné a zábavné prostredie, ktoré si môžu všetci vychutnať. Povedal, že jediná vec, s ktorou môže porovnávať svoju víziu, by bola továreň Roba Dyrdeka – ktorá, ak by dokázala vytvoriť také prostredie, absolútne by som ju chcel navštíviť.

A keď sme na tému Roba Dyrdeka, mal televíznu show, ktorá ho nasledovala v jeho fantasy továrni a ukázala, ako jeho život vyzeral, zatiaľ čo sa bavil v práci. Nie je vylúčené, keď vidíme, že s jeho Alphalandom prichádza niečo podobné od Christiana Guzmana. V skutočnosti by to bol skvelý dokumentárny majster, ktorý cítim, že by to bolo veľa ľudí vo fitness priemysleZaujímajte sa o prezeranie (aspoň by som). Dalo by sa to vydať na televíziu Netflix, Amazon alebo YouTube?

Čo platí pre tieto dva?
Je spravodlivé povedať, že Bradley Martyn a Christian Guzman sú dvaja mimoriadne úspešní podnikatelia vo fitness priestore. Každá z nich má prosperujúce spoločnosti a je podľa môjho názoru, že poškriabajú povrch toho, čo má prísť. Zatiaľ čo sa radi bavia, sú fantastickí majitelia spoločnosti, ktorí vidia príležitosť v priestore a vzlietnuť.

Prial by som si, aby im pokračujúci úspech a možno jedného dňa urobím výlet do každého zo svojich zariadení, aby som ich skontroloval a prípadne si sadol a rozprával sa. Majte oči a uši otvorené, pretože sa domnievam, že obaja môžu tiež pracovať na niektorých ďalších zamestnaniach, o ktorých nám ešte nepovedali.

Leave a Reply

Your email address will not be published.